
Hát ha egyszer a nagyot szereti...!

Tudnék válogatni
abotos87 | 2019.05.23. 17:02:57Még az elején volt egy ferrari, ami kéne, a többi szerintem ocsmány.
Vajon mindenki túlélte? :O

A katonák is hibáznak

Egy kis repülés.. Vagy síelés.. Vagy mit tudom én mi...

Ilyen fotókért ma már kopogtatna a gyámügy
Nektek is vannak ilyen emlékeitek? :)
Elképesztő játékok és találmányok

Túltolt gólörömök

Megint nem sokon múlt..

Ez egy hülye menekülési terv volt









