
Jó lenne minden cicát ilyen könnyen irányítani, igaz srácok? :D
Butapraszt | 2008.05.19. 22:00:36mekszamnojz Köszönöm megyek kiprobálom!
Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
bandee1219 | 2008.05.13. 21:53:10Ja! XD
<>bungle: ha szoltál volna előtte... :)
Amúgy az eredeti linken is ott voltak a képek (az ennek az oldalnak a fóruma volt), csak a címeknél kellett visszább kattintani, de csak aztán vettem észre, hogy belinkeltem)

Skoda Rapid - ilyen volt, ilyen lett.
szrobert | 2009.08.30. 13:07:412006ban Szlovákiában a Nyitrai Autókiállitáson ott volt és valami felnis cégnek csinált reklámot, a valóságban még sokkal szebben néz mi itt...

Mágikus fűrész - nekem kell egy ilyen!
(20 dolcsi itt.)Schabee | 2008.05.10. 09:40:08hát erről lemaradtam :S

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.
kotta | 2008.05.05. 11:12:06Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igényei lehetnek, meg aztán vannak a befolyásos államelnökök, jogászok, stb. ;-)
Dehogy csak azt néztem ki, de abban biztos jobb lennél nálam. Minden másban utolérhetetlen vagyok tudniillik. (orrát felszegi, haját hátraveti, komolyan néz)
Brutális macskatámadás. Nem is hinnéd mire képes egy ilyen halálos fenevad! CSAK erős idegzetűeknek!
(húú de jó, már majdnem elmaradt a mai cicás poszt - bungle ;))bungle | 2013.07.30. 13:47:54Nem várt csattanó a végén. ;)

Fotók a pekingi divathétről. Ha ilyen lesz a divat, sokat fogok röhögni!
Vin Dieselke | 2008.04.22. 18:50:11Nem leszúrta, hanem az esernyő össze volt hajtva és azzal nyomta agyon:D

Hát ilyen is van? Nem gondoltam volna...
Whitee | 2008.04.18. 15:36:34-Megb@sznál egy bárányt?
-Áááá én soha.
-És ha bárány lennél. És egy csinos bárány riszálná előtted?
-Akkor persze..
-Te mocskos barib@szó
"by Jay and Silent Bob"
ui.:lehet nem így volt pontosan a mondat..sőt biztos..de vicces volt :D

Tudom, hogy titokban mind egy ilyenre vágytatok... :D
bandee1219 | 2008.04.16. 12:33:05De ez már volt is, nem? Legalábbis linkelve tuti.

Laky Zsuzsi a fellegekben. Nem is tudtam, hogy volt ilyen. A Malév is bevehetne ilyen trükköket, vannak még helyes lányok az országban. :)
Maccoyi | 2008.04.15. 00:41:45A Man.Utd.-es a legjobb, akárcsak a csapat :P forever M.U. :)









