
Pisálj Bush szájába! :D
Re-Peet | 2008.11.02. 00:42:36Monica Lewinsky-s nincs? :P ... abba még Clinton is bele lógatná :D
Buli van! :)
papaluige | 2008.10.23. 11:28:55akkor tegyük az ujjunkat az off gombra,és 11:30-kor nyomjuk meg azt! :) jó pihenést mindenkinek! :))
most jut eszembe,h Én dolgozom holnap,és holnapután is! :((

Visions of Earth
max_dangerfield | 2008.10.23. 18:05:46Nagyon szép képek... nekem tetszett

Újabb Rube Goldberg gépek
Persze rengeteg ilyen videó van még, az érdekesebbeket írjátok a kommentekbe!AVIREX | 2009.12.28. 04:27:13én a feléig bírtam,idegesítő a kínai benne :D

Csinálj saját üdítőt jól!
(Akár még verseny is lehetne!)jancsipaprikás | 2008.10.23. 16:39:24http://www.kepfeltoltes.hu/view/081023/979632962can_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gekkó szétszerelve jól.
sanchez | 2008.10.16. 08:13:18Szerintem tüntetett a hangyák ellen!!!

Leryn Franco paraguayi gerelyhajítónő (és Miss Olimpia) a kifutón.
+ képek a 2007-es naptárából.timirc | 2008.10.08. 20:26:22Hát ha ez lesz a divat akk nem csak a szerintetek "jó" nők fogják ezt hordani...csak nézzetek ma körül az utcán h egy két elefánt miben van :D

Az iszákos Bush
Tóth József | 2008.10.05. 09:59:52Emlékeztek még Jelcinre?

Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)
Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.

Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
Tooni | 2013.03.11. 15:28:43Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D









