
Az Őrségi Nemzeti Park területén egy osztrák nagyüzemű zöldségtermelő cég kezdett illegális intenzív, öntözéses, kemizált zöldségtermelést. MINDEN ENGEDÉLY NÉLKÜL mély, 30-50 méteres kutakat fúrtak. A Vízügyi Felügyelőség betiltotta a kutak használatát, eredmény: mai napig fúrnak tovább...
Kérjük minden civil szervezet segítségét, akik ezen vonatkozásokban tenni tudnának az ügy érdekében.
Na mi a fura a srácban?
Kuly | 2011.08.24. 10:09:27Robot?

Apás fürdés. :)
Killer81 | 2011.08.21. 14:49:34A sünök már csak ilyenek. Egy darabig próbálnak békésen lelépni, aztán ha sarokba szorulva érzik magukat, akkor zakatolnak mint a gőzös meg fel-fel puffannak sokszor 5 centire felugorva, hogy a túl közel szimatoló kutyát megszúrják és kizökkentsék.
Ő egyszerűen csak közölte, hogy ennyi volt és elege van.
De a sün bolhásabb mint egy macska. Nem árt neki, mert ugye nyakörvet nehéz lenne rá tenni. :D

A MucsAqua élményfürdő bemutatkozó kisfilmje.
ismeretlen | 2011.08.15. 07:38:41jaa redneck. x-szel egy együttes volt.

Mega Miner
csúzönván | 2011.08.14. 19:30:27Méghogy nem lehet továbbmenni! Pedig onnantól jön az érdekes rész!
http://noob.hu/2011/08/14/game_0.jpg

Fura képek a londoni zavargásokról... szerintem fotóbolt. ;)

Gyerekmedence. :)
BusKeyCome | 2011.08.06. 10:18:30Mekkora "haja" van már! :)

Néha jól jönne egy ilyen munkás, amikor két hétig csak a fúrógépet hallani a szomszédból. :)
Petr | 2011.08.07. 21:09:47csak elromlott a rádiójuk

Nincs is jobb egy csésze reggeli... fürdésnél! ;)
Szancso | 2011.07.26. 18:36:44Beporelló.:)

Elég hatásos fűrészelős trükk. ;)
lb7 | 2011.07.15. 20:31:28http://video.mon.hu/onok-kuldtek/tragikus-tenyleg-kettevagta-a-not-a-buvesz










URL: http://vasnepe.hu/cimlapon/20110913_zoldsegbotrany_penzbuntetes_tiltas#s=rss
Szöveg: A múlt héten? volt szó az Őrségben ténykedő osztrák zöldségtermesztő cégről. Jelentem, mindent elintéztem!