
Mákos volt a pajti, lehet ezért nem lett belőle ebéd! ;)
norbertvincze | 2015.08.29. 20:31:40http://www.animalplanet.com/tv-shows/untamed-uncut/videos/double-great-white-attack
Megvertek egy egyetemista lányt és a barátját szombaton este Szegeden, mert bevándorlónak nézték a fiút
norbertvincze | 2015.08.02. 19:13:28http://4024.hu/2015/08/02/felpofoztak-egy-olasz-lanyt-debrecenben-mert-azt-hittek-hogy-menekult/

Az a félelmetes zöld szörny! :D

Robin Wight, a drótok mestere
Szancso | 2015.07.13. 19:21:10A pitypang is dró(n)t? :)
Mi meg pazaroljuk a bevándorlók ellen...mármint a drótot.

„A moziban nem illik a telefonoddal szórakozni, de amikor igazi, élő embereket nézel, akkor meg rendben van?”
Csádi | 2015.07.12. 10:59:44Hha már ott van, tehát vette a fáradtságot, hogy ő élőben nézhesse, akkor tényleg azt nézze, ne a telefont, de ettől függetlenül, ha nem a telefont nézi, csak felemeli és leszarja milyen gány lesz a felvétel, csak valami emléket akar, azzal szerintem semmi probléma nincs.
Pl sporteseményeken annyira gáz, mikor valaki telefonnal videózik. Lemarad az izgalmas eseményekről, mert ő saját szar, élvezhetetlen felvételt akar olyanról, amit profik, profi kamerákkal úgy is felvesznek, majd profin megvágnak. Muszáj megpróbálni űberelni ezt egy telefonnal!
Persze vannak kivételek mindkét oldalon, de általánosságban ez a helyzet.

Nem akartam most egy újabb „meleg” témát felkapni, de ez egy annyira érdekes és megosztó sztori, hogy ezzel tényleg érdemes egy kicsit foglalkozni.
A házaspár egy olyan torta elkészítését utasította vissza, amire a megrendelő „támogasd az azonosneműek házasságát” feliratot kért, tehát nem arról van szó, hogy magát a párt nem voltak hajlandóak kiszolgálni, akik mellesleg szándékosan célozták meg a keresztény tulajdonospárt.izé012 | 2015.07.22. 09:58:44Semmi a világon. Nem akarom én beléd fojtani a kitörő érzelmeidet. ;-)

Beágyazás... (Ctrl + Cat) :)
Tóth József | 2015.07.09. 14:35:48Az is olyan, mint a nők? "Csak keveset ittunk?" :) :)

Magyarország 600 milliót fizetett a világ legostobább hekkereinek
lilaflexninja | 2015.07.10. 12:42:33Én azért mindig úgy képzeltem, hogy egy titkosszolgálatnak vannak emberei, gurujai, akik képesek szoftvereket írni. És nem úgy, hogy boltban veszik a kiberfegyvert. Ez azért így nagyon gáz. Ha titkosszolgálat lennék nem bíznék az ilyen cégekben, mert mi biztosít, hogy nincs valami kiskapu a szoftverben, vagy mint jelen esetben, nem barmok-e. Szóval ne már, hogy nincs egy hekker, aki képes lehallgató, megfigyelő szoftvert csinálni minden szolgálatnál ?!?!?!

Szörfölő mókus - állatkínzás, vagy élvezi?
Ravennë | 2015.07.07. 22:32:12Szerintem nem élvezi, csak beleteszik a vízbe, ő pedig odaúszik a legközelebbi száraz dologhoz, ha meg már ott van, húzzák egy kicsikét. Nem érzem úgy, hogy állatkínzás, de részemről nem is túl nagy látványosság. :P

Isten hozott Svédországban! (angol nyelvű videó)
Gondolatok a videóban említett Mona Sahlin-tól (Szociáldemokrata Párt) és hozzá hasonlóktól:
- Túl sok fehér van a pártunkban
- Segíteni kellene az ISIS terroristákat munkával és lakással
- A dzsihádisták valójában áldozatai a svéd rasszizmusnak
- „Az teszi a svédeket féltékennyé a bevándorlókra, hogy a bevándorlóknak van kultúrájuk, van identitásuk, történelmük; valami, ami összeköti őket. És nekünk mink van? Nyári napforduló ünnepünk, meg ehhez hasonló különcködéseink.”
Mindeközben Malmöben a fehérek kisebbségbe kerültek a bevándorlókhoz képest.
De nem kell aggódni mert minden a legnagyobb rendben van! :-)
Kapcsolódó oldal: Miért hagytam el Svédországot









