
Egy vélhetőleg teljesen józan lány, amint a véleményét részletesen kifejti a fesztiválról...
Skylynx | 2007.04.13. 00:17:23Szerintem se tud valami jól angolul, legfeljebb érti, mit kérdeznek tőle, de beszélni már nehezére esik. Velem is fordult már elő hasonló (csak én nem 'nice'-oztam el a dolgot, inkább azt mondtam, hogy nem tudok angolul..:))
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)mtzolee | 2007.04.05. 21:13:25én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))

A japán pókember első epizódja... részvétem a nézőknek!
bandee1219 | 2008.03.01. 21:38:27Érdekesen keverik a korokat, a filmeket... Jézusom, ha ez gyerekeknek készült (csak nem felnötteknek már OO), akkor nem csodálkozhatunk, ha olyanok, amilyenek, mire felnőnek. -_-

És itt a "Játékok négy másodpercben" 3. rész.

Játékok négy másodpercben - 2. rész
Sokkal nehezebb, mint az első.
Itt van az Idiot Test 3. része

Meghökkentő szobrok a világ minden részéről...
Schabee | 2008.02.01. 07:58:57szerintem ezek a szobrok tök jók

" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!yushuf | 2007.05.24. 07:17:29ez döbbenet

Mai ismeretterjesztő rovatunkban... a Klein-kancsó
Hogy mi is ez, arra itt egy részletes válasz.(és ne mondjátok, hogy "ez ki a retket érdekel", mikor itt azt írják: "...neki köszönhető a Klein-kancsó, mely oly sok embert foglalkoztat napjainkban.") :Dbungle | 2016.03.10. 23:36:52The man with 1,000 Klein Bottles UNDER his house
www.youtube.com/watch?v=-k3mVnRlQLU
Ez valami betegség lehet. ;)

3D-s logikai kocka - kösd össze a saját színű részeket.
etimalin | 2007.01.26. 02:06:12A 16-osig eljutottam segítség nélkül.









