
Göndöcs Gergely munkái

Egy vicces feltételezés az emberi élet értelméről.
De azért sok mindenben igaza lehet George Carlinnak...bungle | 2009.05.12. 13:43:46Az élet értelme: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36280&c=-1&s=dd&p=1
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy élő kövület: a hidasgyík. Ő mókás egy jószág. Egyrészt vígan élt 200 millió éve is (igen, a dínók között) mégse változott túl sokat azóta, másrészt viszont három szeme van. Jól el szokott bújni. Ráérős típus: egy 111 éves aktív hímnek most volt nemrég egy szerelmes éjszakája egy 70-es csitrivel. Ráadásul még egy fura név tulajdonosa is: tuatara. Hát ennyi.ismeretlen | 2008.11.27. 09:14:40néha amikor gyíkokat, hernyókat, bogarakat és más hasonló állatokat nézek, elgondolkodom, hogy mintha egy csomó ufó lenne a földön, hogy egy-egy állatfaj mennyire más, máshogy működik, és hogy ilyen többszáz millió éves fajok is még működnek az lenyügöző azért.

Egész jól érzi a ritmust. :)
bungle | 2009.08.13. 10:27:47Akinek nem megy a fenti videó, csete most beküldte újra:
http://www.youtube.com/watch?v=dCizmdGJD6o

A Mátrix Windows-on.
"Take the red pill. Get the blue screen."MikeSylver | 2008.11.13. 19:31:15(Németes voltam:P) A helyett,h majomkodtok inkább írtátok volna a helyesbítést,h mit jelent :D:D:D Mind1 nekem tetszik a vidi :P Am sztem d-sub csatit nyom fel az rs232-es a soros máshogy néz ki de ez már csak szőrszálhasogatás.;)

Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.

Maria Geronazzo gratulál Obamának.
bloo | 2008.11.14. 15:45:49Basszus...az a lufi pont beleférne a nagy pofájába. :)

Lépegető géppel rukkolt ki a Honda
kilam | 2008.12.07. 14:47:35Igen, te szőrözöl..de győzz meg... xD

Ebből lesz az új Valentin napi őrület. ;)

Hány lövés kell egy katana eltöréséhez?
A katana bosszúja itt!Laci | 2008.11.08. 11:50:14Egyszer láttam a TV-ben egy lassitott felvételt: viaszgyertyát lőttek 500 km/h-val át egy 20 centis fenyőfán. Bement elől, hátul először csak jött a forgács végül kibukkant a gyertya vége is. Ha ehez mérem a kard ellenállását, előbb felveszem a kalapom, hogy levehessem a kovács előtt.










Haveromnak egyébként így csörög most a telefonja. :D