A "Van egy téglám Kenyában" a Genézius társaság egyik projektje, amely egy kenyai kis falucska támogatását tűzte ki célul. A kenyai szervezet neve Sargy Community Development Group. Mi lennénk az első állandó támogatója ennek a helyi szervezetnek, mely többek közt egy árva, félárva és szegény gyermekek számára fenntartott iskolát működtet.
Pár újabb faház (régebbiek itt)
Nektek melyik a kedvencetek?Laretta | 2011.04.06. 20:28:28Én laknék egy ilyen faházban... Persze csak tavasszal és nyáron ha meleg idő van

Egy igazi adok-kapok... ;)
Nusihusi | 2011.03.20. 23:50:06Mekkorát kapott már szerencsétlen:D

Buli van a kazánházban, meleg a hangulat. Egy kicsit összekaptak a "csajok". ;D
lb7 | 2011.03.16. 07:54:36Inkább nem akarom tudni mit kerestél ott... :P :D

Végetért a legrégebbi "űrlegenda", a Discovery űrrepülőgép pályafutása, ami 1984-ben kezdődött. 39 sikeres küldetése alatt, a világűrben töltött napjainak száma 322, mely idő alatt 5247 alkalommal kerülte meg a földet, ami 230 millió kilóméternek felel meg.
Ezzel megkezdődött a Space Shuttle űrrepülőgépek búcsúja. A másik két "madár" közül az Endeavour a tervek szerint április 19-én, az Antlantis pedig június 28-án indul utolsó útjára.
Magyar cikkek: itt, és itt.
Videó az utolsó küldetésről: itt.
Valamint egy szokatlan ébresztés is történt a küldetésnek utolsó, az ISS-en (Nemzetközi Űrállomás) töltött napjának a reggelén, amikor is James T. Kirk ébresztette fel őket.Mr.T. | 2011.03.20. 02:02:42Zsuga küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20110316-messenger-a-merkurnal-a-forro-bolygo-koruli-palyara-all.html
Szöveg: 7 év utazás után a MESSENGER (MErcury: Surface, Space ENvironment, GEochemistry and Ranging) űrszonda végre pályára állt a Naprendszer legbelső bolygója körül. Ezzel pedig kiérdemelte az első Merkúr körüli műhold címet.

Kellett neki felizgatnia... ;D
bungle | 2011.03.16. 12:20:04Talán kicsit jobb minőségű meg hosszabb videó: www.liveleak.com/view?i=29f_1299856356

Nálunk is ilyen főzőműsorok kellenének. Próbálj meg csak a kezére figyelni! :)
7sleeper | 2011.03.02. 15:30:06esetében kivételt tennék és dinnyére sört..
Egy újabb optikai illúzió! Ha nagyon megerőltetjük magunkat, kellő kitartással egy Rubik kockát fedezhetünk fel a videóban. Nektek sikerült? ;)betyár | 2011.02.26. 12:33:51juj, de érzékeny valaki :)

Kidtropolis - egyedi gyerekszobák
Laretta | 2011.02.26. 12:26:49Nem mindenkinek ilyen gazdagok a szülei sajnos :(

Melissa Farlow fotói
Kuly | 2011.02.23. 05:50:44A postkép volt az utolsó műve szerintem, mert az alanyok olyan nagy sebességgel érkeztek, hogy végül is eltiporták a kedves fényképész hölgyet.










Tavken