A nemrég történtek fényében érdekes visszanézni ezt a régebbi felvételt Győzikéről... Szerinted mi történt a kutyájával? És szerinted meddig folytatja még a "show"-t?wtf | 2007.01.09. 09:45:19Talán mert akkora a nézettsége? Egyébként sztem használj kevesebb trágárságot a hozzászólásodban, vagy előbb-utóbb úgyis törölve lesz...
Egy kis oktatóvideó: How To Be The Perfect Boyfriend
Akár a nap izés témája is lehetne: szerinted mitől vagy épp te az igazi, a tökéletes a barátod/barátnőd számára?Wicked | 2007.01.03. 19:43:10Karcsi, a férjek gyöngye... :)))
http://funlista.funpic.hu/?page=archive&message=23835

Hát ez szó szerint pc ház. :)
oki | 2006.11.17. 18:53:56Én is úgy látom, hogy ott van benne a venti.. egyébként létezik passzív táp is. ;) Ha meg nagyon melegedne, kinyitja az ajtót/ablakot és kiszellőztet. :D

Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)

Csórikáim... :))) Jól átverték a csajokat, azóta is a szájukat mossák szerintem. (nagyon jóóóóó!) :)
bungle | 2006.11.05. 11:45:16Pipi... :))) Hol foglalkoznak a majomjogokkal? A majmok bolygóján...

Szerintem ő sokkal jobb lenne a McDonald's reklám arcának, mint az a hülye bohóc... főleg ha még vetkőzne is :D
Mamut | 2006.11.25. 16:19:39Hát igen. Japánban megszívta a Donaldal a marketing cumit a cég, mert a fehér arc ott a halál jele. :-)

Amit mi egy erős paprikának tartunk, az a lista szerint a leggyengébbek közé tartozik (pl. Pepperoni).
Azt hiszem egy komolyabb paprikától a belünk ionizált plazmaként folyna ki a segglyukunkon!buldozer | 2007.09.17. 19:32:36hi....orange habanerot mar ettem,nagyon durva.nagyon nem is lehet elvezni,mert rohadtul mar.a mexicoiak szeretik.a jalapeno az good.attol nem fo..d szet a lelked......

Ehhh... Guinness rekord - a legtöbb trikó viseléséért
Szerintem ezt simán túl lehet szárnyalni...
Szerinted ezt hogy képzelték...?
rubigo | 2009.08.07. 21:07:09hát, ez felettébb kellemetlen

Okmányiroda - jogosítvány érvényesítés
ok: lakcímkártyát kérek!
én: az nincs. hol tudok olyat csinálni?
ok: az okmányirodában.
én: nem ott vagyok??
ok: de igen.
én: akkor kérek egy lakcímkártyát!
ok: nem lehet, csak az állandó lakhely szerinti irodában.
én: miért? ott valami olyan adatot őriznek rólam, amit innen nem látnak?
ok: nem.
én: értem, de mióta kerül a jogosítványra a címem?
ok: nem kerül.
én: akkor miért kell lakcímkártya?
ok: az azonosításhoz.
én: de itt van a jogsim, az útlevelem.
ok: már csak a lakcímkártya kellene...
Rohadt dolog, amikor szopsz egy ilyen bürokratikus intézményben. Ezzel az üggyel most voltam másodszor az okmányirodában és még minimum kétszer mennem kell. Először csak időpontért mentem be, nem is lehetett emberrel beszélni, a gép adott egy sorszámot, 3 (!) hétre előre, pedig én már akkor elmondtam volna, hogy nincs lakcímkártyám.
Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte...valakik | 2006.12.14. 15:45:29Nem szarunk a perem alá. És a pissoaire-ba... ?









