
Nem hinném, hogy túl sok embernek van ilyen ocsmány számológépe... :D (már csak a 275$-os ára miatt se).
Firuse | 2008.06.23. 12:54:53Paris Hiltonnak pont ilyen strasszköves a choppere...
Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
zoleecool | 2008.06.19. 23:52:47Nekem még 2 pohár bor után sem mozognak. Te mit használsz? :D

Telefonszex operátorok. Gondolom nem konkrétan őket képzelik maguk elé azok, akik igénybe veszik az ilyen szolgáltatásokat... ;)
calipunkszabus | 2008.06.21. 01:04:19valami olyasmiben asszem...

Utálom a focit, de egy ilyen meccset még én is megnéznék... ;)
Balintos | 2008.06.19. 12:37:31Nem igazán értem mire gondolsz...az iróniám ennyire nem jött át?

Vajon mit keres a kutyuli a hűtőben??? :)
Ilyen kutyuli nekem is kell! ;)M.Andreas | 2008.06.17. 21:55:22Okos kutyus. :)
Barátnőmék kutyája csinálta egyszer azt, hogy épp a házuk előtt beszélgettünk, amikor egyszercsak mellettünk állt, valahogy kinyitotta a kaput (egy skót juhász), erre barátnőm mondta neki, hogy "Bercike, mit keresel itt, menjél vissza szépen" erre az bánatos fejjel sarkon fordult, bement, és becsukta maga mögött a kaput...! Az is király volt.
:D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a dolmányos hangyász (tamandua). A megzavart dolmányos hangyász orrfacsaró bűzt terjeszt (ezért nevezik a bennszülöttek "büdös erdőlakónak"), valamint ilyenkor kung-fu tudását fitogtatja. Köztudottan szereti a bort és néha még arra is rávehető, hogy civilizált módon, kanállal egyen. ;)
bungle | 2011.05.17. 10:37:37Szatír!!! :D

Iraki chopper - ilyeneket építenek maguknak az ámerikái katonák Irakban! :)
sahinel | 2008.06.11. 21:58:37Itthon is történ ilyesmi. katonaságon találkoztam olyanokkal akik itthon talált bombákat hatástalanítottak. Egy régi 2. világháborús még roszabb mint ezek az újak, hisz bármikor felrobbanhat. A másik része hogy manapság mindenért az amerikaiakat útálják. Kb annyi köze van egy katonának a politika alakulásához mint egy itthoni szavazó állampolgárnak. Tehát ha az amcsik miatt van ez, akkor miattad, és a többi magyar miatt lopnak a politikusaink....

Vegyjel party. Kommentekben írjátok meg, egy ilyen bulin ki minek öltözne. Én Uránnak. Nehéz vagyok, az elmém pedig sugárzó.
kotta | 2008.06.18. 09:44:04Az a bajom, h már nem találom meg két perc alatt h honnan is szedtem elő Pr komát, és emiatt már el is ment a kedvem tőle. :S
Pedig ott írtak valami olyat, h a 141-es izotópja stabil ennek a cuccnak, a többi nem igazán. Én meg gondoltam, h milyen kis okos leszek, de őszintén: ezeket a tömegszám meg rendszám meg izotópizés dolgokat mindig is kevertem vagy nem is tanultam meg rendesen. Ez van.
Köszönöm a helyreigazítást!
Palio - Sienaban. Kicsit karcosabb, mint a mi "Nemzeti" Vágtánk. Ott megengedett a sarkantyú, nincs nyereg, és tényleg egész Siena megmozdul. Kb ilyen, amikor valami nemzeti. Az már más kérdés, hogy a bikaviadallal együtt ezt már az állatkínzással határosnak tartom, de van vér a pucájukban, az biztos.Lacpas | 2008.06.10. 18:40:46Ez a tipikus mediterran mentalitas, vannak elonyei es hatranyai, ott ez termeszetes... A lelkesedes meg minden bizonnyal nagyobb mint nalunk.

The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.Re-Peet | 2008.06.08. 21:10:55Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..









