
Meleg helyzet... Pedig biztos látott már nagyobb "ormányt" is hátulról közeledni. ;)
BusKeyCome | 2011.04.29. 10:19:03Vagy csak úgy ültél le Izélni tegnap, hogy maj' most kommentelek. ;)
A srác egy híján húsz, testében több a tesztoszteron mint tini egy Justin Bieber koncerten. Mellette a csaj, akinek fel kell vágni, hát apu verdájával először lelépnek, majd ő odalép, de jaj, jön a kanyar, éles és veszélyes, tehát nincs más választás, köszönni kell az ároknak.Derill | 2011.04.18. 11:04:25ez a post szöveg....

First Orbit - Egy film Gagarin űrutazásának jubileumi, 50. évfordulója alkalmából.
"1961. április 12-én, Jurij Gagarin a Vosztok-1 fedélzetén 108 percet töltött el orbitális pályán, mely idő alatt egyszer megkerülte a Földet. Ezzel beírta magát a történelembe, mint az első ember a világűrben. Alan Shepard kevesebb mint egy hónappal késöbb követte őt."
Gagarin-űrhajó indult az ISS-re.
Az ISS legénység véleménye az évfordulókról.Lewy | 2011.04.13. 20:04:22Felirat nincs hozzá?:o
Batmobilra hajazó Superbus - 23 személyes tanulmánybusz, mely teljesen elektromos és 300 km/óra sebességgel tud száguldani. Reméljük a BKV is kedvet kap hozzá. ;)Laretta | 2011.09.01. 16:15:11Kanyarodni tud e vajon :D

Most akkor melyik is a helyes? ;)
bungle | 2011.05.23. 16:20:19Pár újabb matek zseni...
www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/40214_matek-zsenik?mode=latest&position=0&large=1

Stand up! - egy kis rövidfilm a melegek mindennapi nehézségeiről.
Megható vagy sem, szerintem döntsétek el Ti...I. C. Wiener | 2011.04.12. 01:19:43Don't stand for homeopathic bullying...

Mi kell egy telefonkönyv széttépéséhez? Csupán 30.000 watt. ;)
papaluige | 2011.04.04. 21:27:41gondolkodj el egy kicsit!
hány ilyen demo autót látsz közlekedni az utakon?
vajon annak az amerikai batárnak hány köbcentis a motorja, hány lóerős, és vajon számít-e , hogy mennyi generátor van rászerelve?
szerinted érdekli őket, hogy mennyit fogyaszt, el tudja-e tekerni a kormányt?????
elárulom: kibaszottul nem!

Milyen rendes leánygyermek... ;)
7sleeper | 2011.04.04. 07:28:12falla'sz úr!
csa'k nyugodta'n mondja' a'mit gondol. ha' gondol.
ha' nem - nem!
a'nyuka'mról meg sza'ba'd elbeszélni, mert tényleg úgy va'n,
hogy még olyan eiltta'agyát-féléknek is a'd a'prót mint ma'ga',
s cserébe még a'zt sem várja', hogy ne ita'lra költse..

Komolyan vette Joe Cocker számát... ;)
7sleeper | 2011.03.29. 21:57:43egyébként a buzizi a ragasztót tudja használni, de az ollót nem?
szerintem a bbc3-nak kellett egy homo kishír.
"szerepelhettek a tévében, egy feltétellel.."
bbc night-ban mi lesz majd a hír..

A farokméret térkép után ideje volt egy mellméret összehasonlító térképnek is... ;)
BullFrog | 2011.03.30. 00:27:20Tuti, hogy Tuti!









