
Macs vs. kroki. Nem nagyon féltek egymástól.
Belkar | 2008.09.19. 13:44:07pár év múlva harc? én inkább úgy hívnám ebéd :)
Mi az, piros és nehéz lenyelni?
A választ Heavy Metal Farmer fogja eldalolni nektek. ;DGabi69 | 2008.09.21. 00:59:13MOOO TractOrrr De lol már.XDXD

Az orosz ejtőernyősök nem vesztegetik az idejüket... ;)
nogre | 2008.09.19. 02:56:26xD

Ha nem tudnád milyen betűtípusról van szó, a kis hasznos egy képről megmondja.
gyorfii | 2008.09.19. 08:27:10Huuu na ez igen. Nagyon ügyes és hasznos dolog, kiprobáltam és jól mükszik.
Kösszi a feltöltönek!!

Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.Mr.T. | 2009.11.29. 13:25:04Hello Bungle... I wanna to play a game...
http://www.youtube.com/watch?v=0s0gbbfQkxU
:DD

Fárasztó a csajod az ágyban? Mutass be neki egy ilyet! ;))
Re-Peet | 2008.09.16. 23:24:59nem..mert van ilyenje..és ez remekül helyettesítheti :)

Chucky klónok ;)
NoViNa | 2008.09.16. 21:13:18Ez nagyoon nagy :)) jó ötlet volt tényleg, szerintem nincs is olyan aki nem ismerné Chuckyt:)) Egyébként én is így vagyok vele, régen nagyon féltem tőle most meg barátommal újra megnéztem pár hónapja, és érdekes volt:D Én is inkább nevettem, és unatkoztam de félni kicsit se féltem:)

Részegen ki visz majd haza? Nem a bicikli, az biztos! :)
Dawe | 2008.09.16. 14:23:35errefelé ez mindennapos látvány szal nem nagy extra

A művésznő nevét szerintem mindenki ismeri... ;)
bungle | 2014.11.18. 14:51:55Hiánypótló fb oldal:
www.facebook.com/pages/Minden-nap-ugyanaz-a-kép-Kiszel-Tündéről/294629114073202

Malice in Wonderland - avagy LSD-ben nem volt hiány...
rezso | 2008.09.18. 13:01:55Én nem értem amúgy miért kell az lsd-t és egyéb enteogéneket "kábítószerként" kezelni
A tiltása jogos,mert ezekkel sokkal erősebb,tartósabb tudatállapotok érhetőek el mint pl a felsoroltakkal,de ugye van a sok majom aki nem tanulni hanem szállni szeretne velük.
Tegyük hozzá soha nem volt szükségem semmilyen pszichotrop anyagra(másra se értsd egyedüli drog az életembena kávé),eddig elég volt az puszta önmagamban való elmélyedés
ha már így belemélyedtünk a témába,és véletlenül vki nem ismerné :
http://video.google.com/videoplay?docid=-1834102102164393998









