
Yanagiryuken mesterrel van az erő.
Állítása szerint veretlen, 500K yent kell fizetni hogy harcolhassanak vele, de 1 millát fizet, ha megveri valaki. Megtörtént...mtzolee | 2007.04.10. 23:29:42bácsinak az air-szexelőkkel kellene próbálkoznia!:) ők bevennék!:)));)
Vidrák, kéz a kézben. :) Szerintem nagyon aranyos! :)
Purple | 2009.07.23. 13:27:12meeeekkora ééédeseek :DD tiszta deguk :D

"Sokak szerint a legütősebb, a legerőteljesebb reklámot készítette el az Egyesült Államokban, az elnökjelölési kampányban Hillary Clinton egyik riválisa."
1984wtf | 2007.03.23. 00:18:37http://inforadio.hu/hir/kulfold/hir-111525" target="_blank">http://inforadio.hu/hir/kulfold/hir-111525

Hát ilyen buszmegálló van itt nálunk Szlovákiában. Szerintem NO COMMENT...
Lackou | 2009.06.29. 00:54:23tyiiiii embeer...én Királyhelmeci vagyok.. már több 100x megtettem eszt az utat ...de ez még elkerülte a figyelmemet :D ... Fejszes-ről csak anyit h nemtudni van ott-e még ép ház egyáltalán szal eszt megtudom érteni ... a Lelesi kissebség meg tényleg szagos ...

Paranoidprojects - Dangle
( ööö....szerintem ez vicces, de egy kicsit izé is...)Gergely001 | 2007.02.25. 15:23:17:D

Rakétameghajtásos. :)
Nem egészen úgy sült el, ahogy ők azt szerintem akarták... ;)dilidoki12 | 2007.11.04. 11:37:39hát...XD

Szerintetek a kutyának volt kedve vízisíelni? ;)
janóóóó | 2007.01.05. 14:40:43A hozzászólás törölve.
Szerintem focista lesz...
mtzolee | 2006.12.19. 14:34:07Nekem is ez jutott eszembe elsőre!!:DDDDDDD
másodikra: Baby(C) inside(tm)
©

Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!NoGoodNick | 2009.06.30. 20:37:04Yeah, it leans pretty heavily towards the U.S. Right Wing with plenty of pictures of Bush, the war and illegal immigrants. There ARE a few GOOD things about t he U.S. though. Unfortunately I just can't seem to think of any.

Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
nearo | 2006.12.15. 16:58:16Imádom a Porschékat...









