
A Slow Mo Guys egy rakat dolgot elpusztított a sivatagban és ezt mind fel is vette szuperlassításban
A kedvencem a lángokba borított kocsi a végén. :)
Így csalnak a természetfilmekben
Ravennë | 2017.04.28. 10:03:57Hogy lehet egy állat bunkó? Nem köszön vissza? Vagy mi? :D
Fejlődik az ország!
2017 végére már két töltőállomás is található lesz az országban, amit a Tesla létesít. Cikk a tervezetről.Nebel | 2017.04.26. 08:15:06Na mert Lengyelország, meg Szlovákia annyira oroszbarát. Ez kérlek kizsákmányolók meg a kizsákmányoltak térképe. Errefelé nincs pénz teslára.

Múlt héten volt egy térdműtétem, ezzel a videóval köszöntem meg a dokimnak.
A borítékba a youtubeos linket raktam.
A pláza ásza
Az az orosz politikus, aki egy Ferrarival ralizott a bevásárlóközpontban.Parafadugó | 2017.04.14. 21:22:46És amikor el akarták kapni, csak ennyit mondott: "Mentelmi jogom van" És utána hazament.

Van szabad hat és fél perced?
Akkor nézd végig hogyan dől el a világ leghosszabb dominó sora!Parafadugó | 2017.04.11. 22:26:51Én még most is megnéznék egy ilyen Domino Day-t ha lenne :)

Trükkös pingpong labda dobások
Avagy, egyes emberek baromira ráérnek
I Am Heath Ledger
Dokumentumfilm a színész életéről, aki a legjobb Joker karaktert tette élővé.lilaflexninja | 2017.04.05. 11:05:29Sosem értettem, mire fel a nagy hájp, hogy mekkora Joker volt, meg mekkora alakítás. Sima gonosz szerep egy totál sötét, nyomasztó filmben. Hálás szerep, sokkal hálásabb, mint pl. Batmané. Eljátszotta, jól játszotta, ennyi. Nem az ő érdeme, hogy más lett, mint az előző, a film is más. Szerintem, Jack Nicholson, sokkal Jokeres-ebb, karakteresebb, képregényesebb, jobban passzol az egész Batman izéhez. Értem én, hogy változott a világ, depis, akciódús filmmel kell szórakoztatni a nagyérdeműt, meg jó volt a Joker alakítása a Heath-nek, de nem világszám. Szerintem.

Szegény nagyi kap az arcába egy adagot
De ez ne fogjon vissza attól, hogy te halálra röhögd magad!
Colin Furze megalkotta a világ leggyorsabb dodgem autóját
vadonka | 2017.03.31. 12:03:14Összehasonlítva azokkal a youtuberekkel akik mondjuk esznek és azt videózzák vagy reagálnak arra ahogy mások reagálnak valamire. Esetleg asmr gúnynével sutyorognak a mikrofonba, stb. hozzájuk képest ez a srác maximálisan megérdemli a figyelmet! Colin nem kevés munkát öl bele a projektekbe és ugye nem is kérdés, hogy mennyivel több és figyelemre méltóbb meló amit ő csinál mint az aki kamerázza ahogy leeszi magát ketchuppal. Szomorú, hogy ezekre legalább akkora igény van, ami köszönhető az emberek végtelen együgyűségének és tajparasztságának. Ismét le a kalappal Colin! Gratula :)









