
Norilszk - az orosz Mordor, a hideg pokol fővárosa.
A külföldiek által nem látogatható, 100 ezer főnél több lakossal rendelkező panelváros a világ legnagyobb ipari katasztrófája: Csernobil, a Mexokói-öböl eltörpülnek mellette. A fémszennyezettség olyan mértékű, hogy 70 kilométeres körzetben nem élnek meg a fák, a permafroszt évenkénti megolvadása miatt pedig minden évben tönkremegy a közműhálózat. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település viszont milliárdokat termel.bungle | 2016.01.04. 11:21:08http://24.hu/elet-stilus/2015/12/30/a-foldi-pokol-norilszk-a-vilag-legelhetetlenebb-nagyvarosa/
A mexikói drogkartell saját építésű páncélautója. A rendőrség a Szörny nevet adta a húsz utast befogadó járműnek, melyet egy terepjáróból alakítottak át.Tooni | 2013.04.24. 20:34:44A Szupercsapat megint meglógott, csak az autójukat tudták lefoglalni
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tQc61D_nq5k
http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?199304-Mexico-soldiers-find-narco-tank-factory

Fluor - Mizu (jelentősen feljavított verzió)
"Az eredeti mű hangját csúcstechnológiás módszerekkel kitisztítottuk, hogy Fluor Tomi személyisége még jobban átjöjjön mindenkinek. A szám mondanivalója csak így tökéletesedhet ki."
+ bonus post, mivel kapcsolódik... t gubi küldte: "Igazi bünti. Nyan cat méltó utódja lehet."Mr.T. | 2011.07.30. 02:24:17Nyulször küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY&feature=related
Szöveg: A képen látható jóképű fiatalember ismételten kérné vállalkozó kedvű hölgyek jelentkezését, hogy legyenek kedvesek elvenni a szüzességét. Ha ezen próbálkozása sem sikerül, akkor várhatóan felad még egy hirdetést "Mindegy, csak lyuk legyen" címmel. Erre várhatóan már urak is jelentkezhetnek. (A pedofil verzió "Mizu" címen vált ismertté)

Zselével töltött, bimbós gumicici - állítólag hatékony nyugtató, stresszűző hatású.
tokmagosjack | 2011.05.30. 21:02:01Régi cucc... amsztiból tavaly hoztam is haza egyet. :)

"Siófok egy cigánytelep" - Mustafa, a siófoki gyros-os fosik a szezontól (egyesek meg az ő gyros-ától ;))
Ti szeretitek a Balatont, ill. ha igen, melyik részét, vagy várost?rivaul | 2011.05.26. 04:39:43Ez az ürge egy paraszt! Dolgoztam nála egy szezont pincér ként s nem csoda hogy a f... nem megy hozzá! Undorító módon berángatja a vendégeket azt ha zabáltál tiplizz. 18 órás műszakba hajt mint az állat 2 perc kajálás után már olt hogy melózz. Tipikus pénzéhes élőlény... A videó végén a srác egyedül a jó fej bár évek óta ott nyomja nem rossz lóvéért így neki persze hogy tetszik.

Korunkban húszezer élelmiszeradalékot forgalmaznak, köztük hétezer aromát.
Te melyiket szereted a legjobban?termi-nator | 2011.05.19. 22:22:22nem jobbak, csak izletesebbek

A jövő potenciáis energiforrása: cianobaktériumok
A Joule Unlimted áltad genetikailag módosított cianobaktériumok CO2-ből, vízből és napfényből közvetlenül dieselt vagy etanolt állítanak elő. A technológia azért áttörés, mert azzal szemben, hogy a jelenlegi hatékonyságú bioüzemanyag előállítás esetén kb. az egész bolygó termőterületeit az üzemanyaggyártásra kellene átállítani, addig a cég által állított hatékonyság mellett ők ezt 2 nagyságrenddel kisebb területen el tudnák érni (diesel esetén konkrétan 16 liter/négyzetméter/év), így az ország üzemanyagigényeit naygjából 200 négyzetkilométeren ki tudnák elégíteni.
A témáról gyanúsan keveset hallani.bubi66 | 2011.05.18. 07:38:42De ez megint csak az araboknak kedvez ...meg a többi napfénnyel jól ellátott országnak , mert gondolom felhős időben nem termelnek ezek a baktériumok .

Következő műsorunk 12 éven aluliak számára nagykorú felügyelete mellett ajánlott. ;)
Findzs | 2011.05.21. 11:54:22nagyon jó :)
ehhez kellett már betanulni a csajnak a mozdulatokat, ügyes

Alfa Mágneses Spektrométer (AMS)
Az AMS-02 egy - a Nemzetközi Űrállomásra szánt - részecskefizikai kutatóeszköz, melynek legfőbb célja anti- és sötét anyag keresése a világűrben. A műszert az STS-134 jelű űrrepülőgépes küldetés keretében, az Endeavour űrsikló 25. útja alkalmával fogja felszállítani az ISS-re, ahol a tervezett 4 űrséta egyikén szerelik majd fel az űrállomás külső felületére. A 14 naposra tervezett űrrepülés után az Endevour követve a Discovery sorsát, véglegesen "nyugdíjba" vonul.
Magyar cikkek: itt és itt.
Ezalatt a Földön nemrégiben először figyeltek meg antianyagból álló héliumot.Nas | 2011.05.05. 22:08:18Hehehe. :P Egy csillagászt valóban ismerek, aki volt már a NASA csillagászati központjában, illetve dolgozik velük / a tőlük kapott adatokkal (mondjuk melyik csillagász nem...?).
Egyébként meg tökélyre kell fejleszteni a gondolatátvitelt, és akkor nem kell üzenetközvetítéssel bajlódni... :P :)

Szerintem ritka gusztustalan, tuti nem hordanám.
EwanEventual | 2011.05.04. 02:47:43Inkább mellbimbókkal; de ebben is biztos Freud keze van.









