
Egy édes kis plüssmaci mindent megérdemel! ;)
"A Teddy loves Budapest azért jött létre, hogy valóra váltsa világszerte számos Teddy mackó és plüssállat álmait. Városnéző túrákat ajánlunk Budapesten a gazdák legféltettebb kincsei számára. Bízunk benne, hogy ajánlataink között megtalálja az Ön plüssállatának legmegfelelőbb programot!"Nusihusi | 2009.11.15. 23:53:39Most komolyan van, aki erre pénzt ad ki:PXD
"Puck You! Ez az én helyem!!" :D
focuskoma | 2009.11.16. 13:46:08Tömve van a busz? :O Érdekes meglátás. :)

Egy újabb bravúros panda szökés. ;)
Amíg az egyik eltereli a gondozó figyelmét, a másik kinyitja az ajtót, aztán kislisszolnak... :D
Titkos kopogást érzékelő ajtónyitó.
Kampec | 2009.11.05. 17:20:15a kopogás már elavult és primitív :D
egy szem scannert kérnék a jézuskától :D
csak ránéznék az ajtóra és kinyílik :D

Mai hasznos tippünk: hogyan lehet kinyitni egy üveg bort dugóhúzó nélkül
bungle | 2010.07.22. 12:49:47joetheghost küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=EHTADX5nxT8
Szöveg: "Ha ezt a tükköt tudtam volna, mennyi facsavar maradt volan egyenes."

Volt mar madár-, sertés-, most pedig jön az elefántinfluenza. ;)
hawkeye | 2009.11.04. 15:22:13A mama meg tipródik, vacillál, hogy a nevetők tyúkszemére lépjen-e...
Na, ez utóbbi lett volna egy nagy videó...
:)

Mai napi tényfeltáró postunkban: a Kinder tojás őse, a Matrioska-tyúk tojás! :)
te.sas! | 2009.11.13. 23:41:44Akkor jó. :)
igazából elég fáradt poén... :D
meg így leírva nem is az igazi. A hangsúlyon van a lényeg! :D
Vészeld át a hűvös napokat a budmillal! Az idei őszi/téli újdonságok széles kínálatában fellelhetőek a természetes alapanyagokból készült, mindennapi viseletre, a szabadidő kényelmes eltöltéséhez ajánlott termékek. A budmil sportolásra is alkalmas termékeinek speciális tulajdonságai biztosítják a még kényelmesebb viseletet, visszafogottabbak, alapanyaguk követik a funkcionalitást. Frissítsd fel ruhatáradat a budmil kínálatából! Ruházati termékeken felül széles táska választékból választhatod ki az öltözethez illő darabokat. Bízunk benne, hogy az idei kollekciónk elnyeri tetszéseteket, és bizalmatokra továbbra is számíthatunk.AVIREX | 2009.10.28. 16:12:32alkudni szabad? :D

"Jelentem á kici elektromosz szokoló mukod!"
bungle | 2009.10.30. 11:32:59Ezek a kínaiak imádják magukat az árammal sokkolni: http://www.youtube.com/watch?v=0dpcSICPRf4 ;D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Cordyceps. Biológiai ciklusa egyik részében a Cordyceps növényként létezik, a másik részében rovarként. Valójában a Cordyceps nem tartozik sem a növényekhez, sem a rovarokhoz.
Mióta a '93-as Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon a kínai sportolók kilenc világcsúcsot döntöttek és edzőjük bevallotta, hogy a futóit ezzel etette, a sportolók igen nagy becsben tartják.kukulkan | 2009.10.25. 15:31:50Hát, mikor egyesültek az ős-eukariótákkal. :D









