
Az évszázad üzlete, homokból ékszerbirodalom: a Swarovski-kristályok.
Az óriási divatkarriert befutó Swarovski kövek alapanyaga üveg (=homok). Viszonylag értéktelen alapanyagból készült termékeket drágán eladni, trendivé tenni: óriási biznisz.
(Szubjektív: A Swarovski-művek foglalkoznak eredeti drágakövekkel is, értenek is hozzá, de nem ez az üzletük alapja. Akkor talán nem is menne ennyire, ki tudja.)Purple | 2008.09.23. 15:41:21hát így kell ezt csinálni :D
Száll a labda röp-röp,
Száll rajta a pöty-pöty.
Valaki dobja valaki kapja,
Itt a labda hol a labda? :DOne | 2008.09.24. 08:42:35Ez nagyon ütős volt::)

Ááááá, az orosz útfestők soha nem isznak szolgálat közben! ;D
prjricsi | 2008.09.24. 17:54:54hmm.köszi..... eszem nem több mint amennyi látszódik :D

20 elképesztő oázis
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szivesen laknék ilyen helyen. :)wnw | 2008.09.23. 10:07:45a homokviharokról nem is beszélve..

A fasizmus 14 ismertetőjegye. Melyik országot jellemzik most ezek leginkább? (angol tudás nem hátrány)
(rég volt már egy jó kis politikai poszt... ;-) )bandee1219 | 2008.09.23. 11:05:54Nem utolsósorban, ha más irányít nem kell gondolkodni, mert az sokaknak fárasztó lenne, no meg van kit szidni a hibákért...

Ez tuti, hogy egy STOP tábla volt. :D
Ez meg biztos, hogy egy nagy labda. :P
2008. október 25.-én, a radikalmod online magazin szervezésében, megrendezésre kerül a mod-tech HALL 2008, hazánk hetedik számítógépes PC modding versenye. Ha a moddingoló rovat lelkes olvasója vagy, ott a helyed, hiszen élőben rengeteg extrém módon átalakított számítógépet tekinthetsz meg illetve akár nevezhetsz is a versenyre módosított gépeddel. A kiállításon élő modding is lesz, a részletekről további infó az oldalon.
Egy újabb észveszejtő gyakorlat... (bájos kacaj 4?)
ismeretlen | 2008.09.23. 12:08:20hú azért ezt lelőném egy baseball ütővel tarkón

Öregasszony nem vén asszony... :D
Jaca | 2008.09.21. 16:45:40Szerintem az öreglány is benézte, és bikának hitte, különben elszaladt volna :-D

Az igazi Bambi és Toppancs. :)
És egy idézet az eredeti meséből, amit sok ember megtanulhatna:
"Ha nem tudsz egy jó szót szólni, akkor inkább ne mondj semmit."bungle | 2011.07.24. 13:53:36A fenti videót már úgyis törölték, itt van helyette egy újabb Bambi és Toppancs:
www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106891 :)









