
Óccsó játék hülye japánoknak. :)
Maccoyi | 2009.09.28. 23:24:37Itt a legújabb rekord: http://www.liveleak.com/view?i=e94_1253960301
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
Raistlin | 2008.10.01. 14:02:32Nekem is mindig lenyúlják a gazdagodási terveimet..:(( Együtt érzek veled.

A délelőtti Myspace-es post után itt egy Best of MyVIP!

A Yellowstone Nemzeti Park a világ legrégibb nemzeti parkja. A 8980 négyzetkilométeren elterülő park az Amerikai Egyesült Államokban van, Wyoming, Montana és Idaho államok területén, a Sziklás-hegységben. Híres gejzírjeiről, hőforrásairól és a park területén található egyéb geotermikus jelenségekről. Grizzly medvék, farkasok, szabad és bölénycsordákés jávorszarvasok is lakják.
Hajni | 2008.10.01. 09:19:22Nagyon szép képek, egyszer remélem eljutok oda!

Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Iron Man (X360) és 1 db Universe at War (X360) játékszoftvert, melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: október 8. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 9. A nyereményjátékban csak regisztrált felhasználók vehetnek részt, ugyanis a játék kérdései csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
A rakétaembernek a múlt héten sikerült, Stephane Rousson francia amatőr pilótának a pedálos léghajóval viszont nem.
Insane | 2008.09.30. 02:17:07Egy álmomat vették el :)
nem baj van 1000 másik ;)

Szoktuk mondani, hogy a vérében van a támadás, de az kicsit túlzás, hogy akkor is támad, mikor már nem hogy vére, de teste is alig van. :D
spider86 | 2008.09.30. 11:56:12ez de cefet XD

30 nemzet 30 szépség
AVIREX | 2008.10.01. 10:09:47a postképes csaj uhh.. visz mindent:)))

Ha már nem akarsz felkelni a gép elöl, hogy kimenj kajáért: mobilkonyha, ami befér a számítógépasztal alá!
Cromex | 2008.09.28. 20:19:30Amúgy az a legrosszabb az egészben, hogy ahogy megláttam az üdítőt benne, rögtön megszomjaztam, viszont semmi kedvem kimozdulni, és nem is fogok :D

Ne tartsátok magatokba. :)
A legviccesebb kommentek nyernek. A szokásosat (póló, bögre, sapka). A határidő legyen mondjuk hétfő 23:59.
Frissítés: rögtönzött kis zsűrink (Crap, Macc és bungle) a következő kommenteket választotta ki:
10. - dejv, 14. - tikshow, 17. - Bdanss, 35. - JoinR és 50. (ill. 39 és 148 is tetszett) - Ghavin.
Gratulálunk nekik, megy az e-mail, majd a megadott címekre a választott nyeremény! A többieknek is köszi, lesz még a héten (valószínű több) nyereményjáték!bungle | 2009.07.23. 12:06:44cancer1 küldte:
Egy újabb felszarvazott... ;)
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/diablo-delenfer-devil-man.html









