
Nem tudom, de a japánok szerintem betegesen szerelmesek a neon fénycsövekbe... ;)
A mai, a tegnapi meg a tegnapelőtti után mi jöhet még? :D
Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)
Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.

A sztárvilág néhány nem túl szép hasa
Purple | 2009.11.02. 11:30:57hát ennek nagy részét nem értem... :D

Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
Tooni | 2013.03.11. 15:28:43Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D

Még óccsóbb játék még hülyébb japánoknak. :D (a tegnapi után...)
Findzs | 2008.10.03. 22:29:34pukkana ki a szemük legalább

"Kérem a szobakulcsomat!"
Mfuwe Lodge - egy szálló Zambiában, ahol néha elefántok csörtetnek át...bigyminyő | 2008.10.02. 14:12:41Nagyon érdekes lehet,mikor fáni kéri a szobája kulcsát....:)
Jé hátul zsiráfok is vannak...

"A hegedűszó az emberiség azon kísérlete, hogy felakassza magát kötél nélkül!"
Én kb. 1:30-ig bírtam. :Dadika | 2008.10.03. 16:00:52Valami durvábbra számítottam...

Taylor James - REALWorld rendering
Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!ibor90 | 2008.10.02. 07:22:483DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal

Bájos kacaj 4.
(előzőek itt)Phinix | 2008.10.02. 21:56:13Igen-Igen... a háttérben, akik talán csak nem aludni próbáltak? Nah őknekik jött be mocsokúl :)

Lego V8 Engine - van még valami, amit nem építettek meg Legoból? :)
noartis | 2008.10.03. 15:04:49amikor a férfiak kihalnak a lego fogja átt veni a helyünket










látom tetszik... :) na, elhúztam