
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Sacred 2: Fallen Angel (PC) játékszoftvert és 1-1 db Sacred 2: Fallen Angel posztert és zenei albumot , melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket a játék magyarországi forgalmazója, a SevenM ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: október 23. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 24.
Figyelem!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdés csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!mEksz | 2008.10.12. 22:23:05Balintos, te mit szívtál?! :D
Attól, hogy sárga a hó, még nem biztos, hogy nem érdemes enni belőle. ;)
mekszamnojz | 2008.10.10. 18:11:49mert ott tiszta

Online Seam Carving - (wikipedia)
A technológia annyira nem új, de nem is régi. Minden esetre itt egy könnyen kezelhető on-line eszköz.|-=O=-| | 2008.10.12. 22:35:16Te meg már az elsővel, gratulálok! A sajnálatod meg tartsd meg magadnak...

Valami nem stimmel ezzel az altatóval. ;)
(Vagy a gyerekekkel? :D)Kampec | 2008.10.10. 11:27:25ezért ne adj cukrot a gyerek(ek)nek lefekvés előtt :D

Szereted a kutyádat, de meghalt? Nem baj, van megoldás!
És nem szimplán kitömik...mekszamnojz | 2008.10.22. 20:57:54találtam. jah. elgondolkodtató sztem is.

Matisz nagypapa, Sanyi, Gátvéder, Polgár Jenő és Gyuri az új "gát át nem szakadási javítási munkálatok" anyagi részét konstatálja.
Ártatlan-méz Előd | 2008.10.08. 08:00:35én is ott vok
Nemrég ugye Stephen Colbert , az amerikai showman kapta a legtöbb szavazatot az új M0-ás híd név pályázatán. A videó tanúsága szerint róla is nevezték el végül. :D
Nem olcsó játék, de hülye gyerekeknek...
mekszamnojz | 2008.10.08. 19:22:49ááá szerintem nem. szerintem az csak a sisak. :)

Polip Webcam jól! :D
Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!
Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.
Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.
Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.
A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!Kolbi | 2008.10.07. 14:39:41Nah végül a csaló nyert?

R2-D2 hátizsák nem csak jedi lovagoknak ;)
kukulkan | 2008.10.06. 17:21:50Á! :-))









