
Hát nem szép az ifjú pár?

Elég brutálisra sikerült a Citroen új tanulmánya, a GtbyCITROEN - sajnos soha nem fog gyártásba kerülni.
papaluige | 2008.10.17. 21:29:41ha nem lenne német, francia, olasz autó, akkor az alkatrészüzletek, szervizek, autójavítók éhen halnának! (ezek a tények)

Jumeira Gardens - az araboknak úgy látszik senki nem szólt a gazdasági válságról... ;)
kszaten | 2009.01.24. 08:24:30Hát én nem mondanám hogy az Araboknál is minden oké lenne most mikor ilyen rohadt válság van .
azért ott is szar van a palacsintába mint itt igaz ott nem ennyire mint nálunk de van .........

Ringo Starr üzenete a rajongóinak. Huszadikáig még küldhettek neki levelet... ;)
Tenkjú, tenkjú, piszenláv, piszenláv! :Djackherer | 2008.10.14. 21:22:32Legalább korrekt, hogy szól. Nem mint a többi köcsög...

Minden kezdet nehéz. :)
Nektek hogy ment a bringázás a tanuló időszakban? Sztorik jöhetnek a kommentekhez! ;)Tazman | 2008.11.25. 07:59:02Én még most tanulok bringázni xD
(Igaz biciklizni már 8 éves koromban megtanultam...)
http://www.youtube.com/watch?v=MSjppBHMM1c

A 105 éves szűz szerint a hosszú élet titka a testi örömök nélküli élet. Születésnapján nagy bulit csap, alaposan be akar rúgni.
|-=O=-| | 2008.10.15. 22:21:06Ja, ráadásul a szűz anyjukról! ;)

A humorérzék, mint a kommentátor egyik legerősebb fegyvere...
Killex | 2008.10.14. 12:44:00sztem a Játék határok nélkül a japán TV showk előfutára volt és épp ez volt benne anno a legjobb, mert mindig hülye feladatokat kellett megcsinálniuk...
manapság is fel lehetne éleszteni ezt a fajta versengést és nem valóság és/vagy Mónika/Balázs showkat nyomatni

Naftalin Ernő ötlettára, avagy hogyan ne nézzünk pornófilmet, ha nem akarunk vagy ha undorodunk tőle... :D
bungle | 2011.01.10. 11:27:08revans küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=q_1gjwBZvv0
Szöveg: "Laár András csodálatos mély értelmű verse :)"

Herkules kőfej szék - én nem értem ez miért jó, majd valaki csak elmagyarázza... (egyébként puha anyagból van, azt olvastad? :) bungle)
Tóth József | 2008.10.14. 20:44:43Miért? OLyankor nagyobb az orra? Akkor lehet, hogy Pinocció volt az apukája? :DDD











am gyönyörű az ifjú....khöm félifjú párxDxDxDxD