
Chuck Norris Irakban meglátogatta a katonákat. Ki tudja, vajon nem ő az amerikaiak titkosfegyvere?
Tóth József | 2008.10.29. 14:11:21Ott a pont!
A német rendőrség keresi...
Shinobi | 2008.10.27. 22:38:37nem látod a szezám utcás tagokat a volán mögött??:D gonosz banditák mint tudni illik

A kislány begajdult a metrón... :)
Mr PIMP | 2008.10.27. 21:28:33Hofmann bácsi beadta neki:D

Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)
Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...Laci | 2008.10.27. 21:55:41Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt nem "celebek" szerepelnek s nem az éneklés a mesterségük. Árnyanygyallal együtt remélem, hogy munkaidőben jól gyógyitanak.

A pénzügyi helyzet Dél-Afrikában is ingatag lábakon áll...
nyehőce | 2008.10.27. 19:46:43Biztos túl sok banánt tömött magába. :D

Jó az otthon szülés vagy nem?
Bekomman | 2008.11.03. 23:26:49Azért ott szerepelt a "szerintem"
Valamit törvény szerint egy előírt módon kell csinálni, te nem úgy csinálod, valaki meghal. => Gyilkosság

A jövő terhessége!
"Ki nem akarja látni a gyermekét, mielőtt az világra jön? Az Echography a legjobb orvosi képanyagot ajánlja fel, hogy a gyermeket váró párok láthassák a fejlődő magzatot. Nagyon kényelmes és a családoddal, barátaiddal is megoszthatod ezt a fantasztikus élményt. A legfontosabb, hogy részletes információval bír, mivel teljességében megmutatja a képeket a magzatról, színéről és még az arckifejezést is láthatod."Findzs | 2008.10.30. 12:44:00minden magzat ronda mit nézzek rajta ?
a sajátom is ronda lesz ez van
egészséges legyen, az a lényeg
na de amig ezek a hülyék fizetik a nagy belát a hülyeségért addig megy a biznisz

Nehogy már a kiskutya ugasson be! Arról nem is beszélve, hogy nehogy már a kisgazda sétáltassa a tehenet! :D
bungle | 2008.10.21. 21:21:37Ne bénázzál már, többen is írták már. :P

Óóó anyám, ez nagyon nehéz!!! :D
rivaul | 2008.10.23. 06:45:32Kis kezdő ként én is beragadtam s akkor nem volt vicces :D Bár erőkeretbe s azt ugye nem lehet oldalraborítani ami ilyenkor a szügséges... Mivel nem volt senki a terembe szépen kicsúsztam alóla... kb 1 hétig tokátol bokáig lila voltam :) Pedig éreztem hogy elég s be is akartam akasztani a rudat csak félrecsaptam a foknál s a nyakambacsúszott ahogy kell... Utólag mókás :)))

"Kisebb" kerékhiba... a sofőrt ez mondjuk láthatóan nem igazán zavarja. :)
bungle | 2008.10.21. 09:34:49Ez hogy jön ide? Még csak lazán se kapcsolódik...
Írtad volna inkább ide:
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=65 vagy http://www.ize.hu/comments.php?post_id=430









