
Ma se maradjatok cicás post nélkül... ;)
Kreatívabbak újabb képeket is fabrikálhatnak és megoszthatják a kommentekben, alapanyagot biztos találtok pl. ezek közt. :)Mec | 2008.11.08. 14:08:49ez se rossz: http://jeskanola.files.wordpress.com/2008/07/monorail-cat.jpg
Jessica Yellin hologramként jelent meg a CNN stúdiójában, pedig valójában Obama főhadiszállásán volt Chicagóban 44 kamera kereszttüzében, miközben nem messze tőle 22 számítógép renderelt bőszen.
Mit gondoltok egyébként az elnökválasztásról ill. az új elnökről?bungle | 2009.02.06. 12:42:20Igazi hologram tv (japcsi persze): http://www.youtube.com/watch?v=PguNPIXfnOs

Rajzfilm hősök, ahogy még nem láttuk őket...
Sakura960515 | 2008.11.25. 19:34:42kemény nyesz nyesz jerry

Gyűjtögetés az újkorban. Ti mit gyűjtötök?
(Nekem hatalmas kagylógyűjteményem van, amit csak úgy elszórva a világ tengerpartjain tartok. Talán már láttad is. ;))1up | 2008.11.07. 20:56:41Melyik szerón nyomjátok? Bermuda? Nagy Spíler vok én is! :D

Zenélős, világítós lépcső. Nekem tetszik. :)
kamubekLaca | 2008.11.05. 10:58:18Én Gödöllőn vagyok egyetemista, és a mi egyik koliátjárónkban, ami két épületet köt össze szintén szól ilyen hülye zene és kicsit ki is van világítva. Nekem az nem nagyon tetszik. :S :)

Miért nem jó ötlet az összes háziállatoddal együtt fényképezkedni...
bungle | 2012.01.13. 20:26:47www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/41980_kep?mode=latest&position=15&large=1 :DDD
Egy telefonbetyárkodó kanadai humorista megviccelte Sarah Palint, Nicolas Sarkozynek adta ki magát... Angol tudás nem árt, egyébként meg magyar cikk a Hír Izén.
Az üveghegyen is túl... Thaiföldön... a szerzetesek nem vitték vissza az üres üvegeket. :)
kszaten | 2009.01.24. 08:18:49csak aszt nem értem honnan szersztek ennyi wiszkis üveget ????????

Az öreg belemerült a heavy metálba.
(Edda az heavy metal? Nem is tudtam... :) bungle)blueshark | 2008.12.05. 19:37:06Remélem mindenkinek feltünt hogy ez nem az Edda!!! Egy amatőr csapat akik még imitálni sem tudják a számokat normálisan!! Szégyen ide-szégyen oda én élőben láttam ezt a borzalmat és azóta állandóan fülészetre és lélekbúvárhoz járok!!...:-))

Nick Vujicic - Élet végtagok nélkül
7sleeper | 2012.02.15. 15:11:32tudta a menyasszony
ha nem fizet lábadót
nagy a libidó









