
Na ilyen képeslapot se szeretnék kapni...

Ilyen egy igazi tökfej.
ramalama | 2008.11.07. 12:59:18Tök jó, hogy vannak (voltak) [lesznek] ennyire elmebetegek.. És ezután rituálisan felvágja, vagy önt hozzá még egy fejet, hogy ne legyen egyedül? XD

Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
Findzs | 2008.11.03. 11:10:59remélem nem lesz hó
Tűzszivárvány: az egyik legritkább légköri jelenség. Cirrus felhők szükségesek a megjelenéséhez kb. 6000 méter magasságban, a megfelelő arányú jégkristályokkal telítve - a napnak pedig pontosan 58 fokban kell ráesnie. Azért ilyen ritka, mivel a jégristályoknak a szokásos függőleges helyett horizontálisan kell elrendeződniük.
Ilyen kéne minden gyalogátkelő elé...
Purple | 2008.10.26. 15:07:17megoldanám hidd el ;) nem ismersz még akkor :D casco pff :D azzal is elég lesz szarakodni... XD

Újabb Rube Goldberg gépek
Persze rengeteg ilyen videó van még, az érdekesebbeket írjátok a kommentekbe!AVIREX | 2009.12.28. 04:27:13én a feléig bírtam,idegesítő a kínai benne :D

Hogyan köss nyakkendőt... jól!
(már volt ilyen, mindegy...)Maccoyi | 2008.12.04. 21:11:27Lehet, hogy szégyen, de pont erről a videóról kötöttem meg a nyakkendőmet 2 hete. :D (mondjuk nem 10 másodperc alatt :D)

Régi japán fotók.
Van ilyen amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már volt is szó róla régebben).Phinix | 2008.10.11. 13:45:36Igéző…nagyon is igéző

Na ilyen egy "talicska aprómajom". ;)

20 elképesztő oázis
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szivesen laknék ilyen helyen. :)wnw | 2008.09.23. 10:07:45a homokviharokról nem is beszélve..










:DDD