
Ray Sipe egyik slágere... nem bünti... kattints nyugodtan! ;)

A Duna TV félig dadaista, félig l’art pour l’art társulat, félig trashtévé műsort csinált március 15-re.
FatSnakeFoot | 2014.03.20. 01:27:10Én valami hasonló videóklippet tudnék elképzelni hozzá. Lobogjon!:)
http://www.youtube.com/watch?v=HMUDVMiITOU

Néma delfinnek a búvár érti a szavát! :)
kissfreezer | 2014.03.16. 11:51:34Kib@aszottul szívhez szóló

Elvinne egy darabon?
Szancso | 2014.03.11. 14:18:08Azért is én érek hamarabb földet...gondolta Stirlitz. :)

A kis Marozsán Erika
Bár ez a dal szerintem nem egy 7 éves kislány szájába való, de sebaj, csukott szemmel megvan akár 27 is. :)norbertvincze | 2014.03.11. 13:02:06http://hvg.hu/kultura/20140311_Video_magyar_dallal_amitja_el_kozonseget#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2014_3_11

Egy régi klasszikus, vicces szinkronnal :)
norbertvincze | 2014.03.07. 13:51:25:D

Drónnal a habok felett :)
sergi | 2014.03.04. 17:50:41Baszki mennyi delfin,hová mennek tüntetni?Amúgy gyönyörü felvételek.-

Kis terpesz az embernek, de hatalmas spárga az emberiségnek ;)
kukulkan | 2014.02.28. 13:28:29Na, már látom is előre, a válaszvideón Chuck Norris fog spárgázni két birodalmi csillagromboló között, miközben a tekintetével megsemmisíti a lázadók bázisát. :D

RoboClock
cila | 2014.02.26. 10:47:38Volt egyszer egy pantográf,
lett belőle painthourgráf...
turbó módban is töröl,
de már másképpen körmöl.

Emberi hurok
Giovanni | 2014.02.22. 17:05:25Sonic-nak azért jobban megy az ilyen .)










Lesz időd alávágsz vmi dubstep alapot, csak el ne felejtsd. ;)