
Orosz hiánypótló termék a gyerekneveléshez. ;)

Akcióban a "Tudományos Rendőrség"!
"Az egész magyarországi törvényhozást lekorrumpálták a zolvaj csaló rablógyilkos talmudistanáci disznó országhódítók" akik "a különféle kormányprogramok keretében tudatosan mérgeztetik az ivartalanító, életrövidítő hatású kálium vegyületekkel a magyar népet."
"A műtrágya-kálisó is ivartalanít, s az is bejut az ivóvízbe, ezenkívül erősen ivartalanít a nagy mértékben konyhasó-hiányos, de a konyhasó "sós ízét" a kálisóval utánzó, vagyis erősen "antifiziológiás"-számos étel és ital is"
Tejfalussy András szerint műtrágyázással, a konyhasó kálisóval való helyettesítésével lassan kiirtják a magyarságot. Tanulmányában még a Biblia-fodítást is hamisították ennek érdekében. Ebben az összeesküvésben pedig benne van gyakorlatilag mindenki, aki az ellenkezőjét állítja :D
(apróbetűs rész: a honlapjának olvasása előtt kérje ki pszichiátere és agysebésze véleményét az esetleges mellékhatások végett. Paranoiásoknak belépni TILOS!)cila | 2011.06.30. 21:19:11Sótlan? Nem. Ocseny haraSÓ.
Mit szöszmötölsz izén kis Nas? Tán szöszmötölőket nevelsz kis Nas?

Szárazföldre búvárruha? 2. rész (az első itt)
Hóolvadáskor az amúgy szokványos kis osztrák tavacska akár 10 méteres mélységet is elér, és máris lehet úszkálni a színtiszta vízben az ösvényeken, hidacskákon, padok között, virágos rétek fölött. A Grüner See sok látogatót vonz tavasztól kora őszig. Egy blog sok jó képpel.gangbot | 2011.06.26. 18:46:57ez az uj életcélom :D
Egy kis parlamenti utózönge a hétvégi melegfelvonuláshoz: "Emberiségellenes deviánsok a melegek?", azaz Dúró Dóra jobbikos képviselő asszony felszólalása.cila | 2011.06.28. 17:12:25Kevés az időm, hogy mindent és mindenkit végig olvassak, hallgassak, végig(pigvi)nézzek. Eleinte azt hiszed, sose halsz meg. Aztán számolni kezdesz: még húsz. Lesz az tíz is, végül, egy kórháziágyon azt hallod: 9... 8... 7... 6...
A cikkből kiragadólag:
"Nem reklámozható és nem fogadható el normálisnak, követendőnek és helyesnek ez az életvitel, mert különben az emberiség kihalna. Ki kell tehát jelentenü"nk, hogy azok akarják elfogadottá tenni a homoszexualitást, akik az emberiség ellen dolgoznak"
"Minek e lom?" kérdezte Valaki. Hogy ment-e az világ elébb a könyvekkel (az internettel)?
Ment-e hátrébb?
Nem.
Megy. Úgy ahogy, de megy. És menni fog valamerre ezután is. Hogy merre vektor?
Mindég az EREDŐ irányába.
Mi a baj? Megint Vörösmarty-t kell idéznem:
Néhány ezernek (csak néhány ezernek!) lenne üdv a földon... ha!
Én megszavaznám nekik.

A Szépségkirálynő
Porcelanbaba | 2011.06.25. 16:13:52Hát némelyik nem tudom, hogy került be (mint a tavalyi győztes) :D Én egyébként alapból az arcot nézem, szerintem az a legfontosabb, mert jó teste bárkinek lehet kb., alapból csak olyanok jelentkeznek, valamint ha végignézzük őket tény és való, hogy nincs rajtuk felesleg, nem is túl vékonyak (azért van amelyiknek meg eléggé erős a testfelépítése) :) És akinek szép az arca is teste is, az egyértelműen a 128-as, így a képek alapján.

Válasz a melegfelvonulásra: lúdtalpas méltóság menet. ;)
varvizib | 2011.06.19. 13:33:48Ezek aranyosak! :-))))

Ma délután indul a meleg méltóság menete a Hősök teréről - ellentüntetők várják a melegeket az Oktogonon.

Stage diving helyett mélybúvárkodás. ;)

Elsatnyulnak a férfiak?
+ egy pár évvel korábbi cikk: A jövőben vagy mindenki meleg lesz, vagy kihalnak a férfiak?bungle | 2011.06.18. 11:57:06Köszi, én inkább máshogy pusztítom az agysejtjeimet... :D

Hogy miért repül ez a vadászgép egy utasszállító mellett? Csak csinált pár képet Facebookra... ;)
Batika | 2011.06.10. 00:15:17The End - Kings Of Leon










az hát.