
Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))
Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"Belkar | 2008.11.18. 15:58:22jó ez a vicc :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a margay vagy más néven hosszúfarkú macska. A ködfoltos párduc mellett egyike a két macskafajnak, amelynek bokacsontja olyan rugalmas, hogy akár 180 fokban is elfordítható, így fejjel lefelé is mászhat a fákon.
Purple | 2008.11.18. 19:09:06háhhháhá :DD jól megaszondtad :D de oké, nem szólok neki ;)

Utcát neveztek el Fekete Pákóról! :)
spidy | 2008.11.21. 01:55:26A Győzike körűtról lehet eljutni oda a Kiszel Tünde téren át. jahh perszee és meg a gonnenzo mária kisközöntérjélle oszt máá minyá ot is vagy :) XD

Kedves Játékosok!
Újabb manga, újabb lehetőség. A szóban forgó mű a világ egyik legsikeresebb, 12 részes mangasorozatának magyarul megjelent első része. Három kérdés, mindegyikhez három lehetőség. Szavazni megintcsak itt lehet kommentként november 17-én hétfőn éjfélig. A nyertesek között - akiknek a nevét itt tesszük közzé kedden délelőtt - ismét 3 mangát sorsolunk ki (vagyis a jó válaszok mellet a szerencse is játékban van).
1. Melyik a keresztneve az alkotónak? a, Maki; b, Murakami; c, egyik sem, mert álnév
2. A borítón is látható két főhős, akik a történet során egymásba habarodnak a, különböző neműek? b, azonos neműek? c, nemtelenek mint az angyalok?
3. Hány tagja van történetünk elején a főhős, Súicsi zenekarának? a, 1; b, 2; c, 4
(A kérdésekre a választ megtaláljátok a honlapon, ahová felkerült a kiadvány első 16 bemutató oldala is.)
Kellemes időtöltést!
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. a
2. b
3. b
A nyertesek pedig:
Hiko-chan
kasmat
laura75
Gratulálunk nekik!laura75 | 2008.11.27. 17:45:52Én még nem kaptam meg :( Remélem csak a hülye postásunk miatt van xD
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a vámpírvipera (Viperidae Vampira). Elsősorban Észak-Amerikában honos, szereti a feltűnést, kedvenc tartózkodási helye a tetováló és piercing szalonok környékén található.
Sajnos nem tartozik a kihalófélben lévő állatok közé.kukulkan | 2008.11.14. 11:51:38Egy kis kukacoskodás:) (bocs, szakmai ártalom, de nekem rögtön ez szúrt szemet)
Sz'al az élőlények latin elnevezésében Linné óta a fajnév kis betűvel irandó, ill. a -dae végződés az mindig családot jelöl, nem nemzetséget, tehát hitelesebben nézne ki mondjuk akkor már a Vipera vampiria;) (dőlt betűvel persze).
Játékunkban 1 db World of Warcraft: Wrath of the Lich King PC-s játékszoftvert, valamint 3db exkluzív WoW-os pólót sorsolunk ki, melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a BSC Kft. ajánlotta fel. A válaszok beérkezési határideje: november 26.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 27. FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!dzsánszön | 2008.11.19. 17:35:18nemolyan lényeges az :D van benne sok más dolog ami pl nincs a wowba :D nemtom mivan a wowba mert nemsokat jáccotam vele 1-2 hetet de nekem elégis volt belőle :D SRo for life :P

Egy nem hétköznapi autógyüjtemény.
kszaten | 2009.01.24. 12:32:31picsába anyám megint nyitva hagyta a garázst ..............?

Most nem cica, hanem egy birka fogadott örökbe, méghozzá egy kis elefántot! :D
Ártatlan-méz Előd | 2008.11.12. 18:28:44még jó! Kicsit má' sok a macska... cic-izé :)

Magyar bulik "Ámerikában", magyar "sztárokkal" (?).
Az Ámokfutók még létezik?!?AVIREX | 2008.11.13. 19:02:06lehet. nem foglalkoztaT sem kozsó,sem pákó,sem egyéb hatalmas iq herceg társaik.

Székely nyelvlecke magyaroknak - kezdőszint.
Laci | 2010.01.12. 21:25:35Nem nagyon értettem, mi volt ez; nyelvlecke, paródia, vagy valami más. "Beteag" mondja a román, ha beteg valaki. A "lopata" - szláv eredetű szó - magyarul lapát, de románul is így hangzik.
Ilyen-olyan eredetü szavak, mit vacakolunk? The people are speaking in English...
Évszázadok óta tart az adok-kapok (bárcsak a szavak szintjén maradt volna!)
Illyés Gyula szintű nyelvész legyen a talpán aki összegezni tudná, hogy ki kitől tanult, adott és vett át és mit?
A legjobb tanítómester a kényszer. Meg a kereskedelem (Szkolko dáj...? Wie fiel gekostet? Igyi szuda...)









