
Szegény kislányok, nem az ő kedvencük lett az American Idol győztese. Remélem együttéreztek velük!
Frissítés: talán így még jobb. :)Anti tokio hotel hungary | 2008.11.27. 07:30:23HÁHHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁ Tudom hogy szemét vagyok de ezen már csak ezt tudom csinálni.
Audi Calamaro - a Porsche Hungary által szervezett design versenyre készült tanulmány. Ez már nem is guruló, hanem repülő izé. :)
noffx | 2008.11.22. 12:28:00A srác oldala itt:
http://pecoraio.com/works.php
A többi munkáját is ajánlom figyelmetekbe!!!

Red Bull Street Style Sao Paolo 2008
(Magyar érdekessége is volt a versenynek, ugyanis az elődöntőig menetelt Kárászi Roland, de sajnos a bronzéremért vívott csatában egy hajszállal alulmaradt ellenfelénél. Azért így is szép teljesítmény, grat neki! Macc)Xisco | 2008.11.21. 19:10:03Én ismerem a srácot, oda jár egyetemre ahova én:D Együtt szoktunk focizni tesiken:D:D:D:D

Hogy hívnának a Mátrix-ban?
Nas | 2010.01.08. 17:06:52Ezzel a grafománságomra akarnak célozni...? :S :P :)

Valaki leírná, hogy itt mégis mi történik? :D
ga_-bor | 2008.11.22. 12:07:27Azt használok, csak nem ugrok vissza minden pirosan alápontozott szóhoz, gondoltam itt nem az megy mint pár éve minden fórumon, hogy megy egy magyar tanárnénijelölt roBOT aki mindenkinek a hibáit kijavítja.
Hogyan toljunk ki valakivel, aki csapolja kólakészletünket? Sok tudományos videót kell nézni a neten (pl. ezt ), majd alkalmazni a tanultakat. :P
Minek iszik, aki nem bírja? (én inkább azt szoktam kérdezni: minek iszik aki bírja?).
Re-Peet | 2008.11.20. 17:24:23..vagy mikrofon elé-e :P

Móka az autómosóban
Paapi | 2008.11.20. 07:52:16Hát amit mondtál variáció a leghülyébb ötlet, mivel akkor nállad kezdi el a csapkodást és biztos hogy pofánver... akkor inkább a vészstop gomb...

Fincsi lehetett... :D
Csak tudnám miért tartott neki ilyen sokáig! ;)Kampec | 2008.11.20. 20:36:55mit nézhettél előtte hogy ilyet álmodtál xD

Japánban tényleg nem olcsók az építési telkek. :D
mekszamnojz | 2009.01.04. 17:25:34kedves kszaten! légy oly kedves és ne szedd már elő az összes régi posztot, vagyha mégis akkor legalább írj olyan kommentet alá amiért érdemes újra megnéznie azoknak is a posztot akik már 60szor látták :S
köcce! :)









