
Te milyen svéd bútor lennél a neved alapján?
Btech | 2011.01.15. 22:47:16Nekem éjjeliszekrényt dobott ki. :D
Toby & Sheila: Love Story
(Pajti007 és aki nem érti a végét: a videó az Argentín Arnet céggel kapcsolatos, itt van jobb minősében ill. egy másik beteg videójuk. Bár még így se nagyon vágom, hogy jött össze a videó, hátha valaki majd megmagyarázza. :) - bungle)ReAm1 | 2008.11.30. 00:09:20:D:D Hát ez hatalmas, iszonyat oltás .

Mire nem jó a feleség, ha arra nem, hogy leteszteljük, golyóálló-e az üveg?
Tóth József | 2008.11.27. 15:27:01OK, hogy nem lőtte fejbe, mert golyóálló az üveg. De legalább a kezét eltalálhatta volna... :)))
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy élő kövület: a hidasgyík. Ő mókás egy jószág. Egyrészt vígan élt 200 millió éve is (igen, a dínók között) mégse változott túl sokat azóta, másrészt viszont három szeme van. Jól el szokott bújni. Ráérős típus: egy 111 éves aktív hímnek most volt nemrég egy szerelmes éjszakája egy 70-es csitrivel. Ráadásul még egy fura név tulajdonosa is: tuatara. Hát ennyi.ismeretlen | 2008.11.27. 09:14:40néha amikor gyíkokat, hernyókat, bogarakat és más hasonló állatokat nézek, elgondolkodom, hogy mintha egy csomó ufó lenne a földön, hogy egy-egy állatfaj mennyire más, máshogy működik, és hogy ilyen többszáz millió éves fajok is még működnek az lenyügöző azért.

Nem árt jó előre szoktatni a gyereket a későbbiekre (dobozban alvásra gondolok).
ismeretlen | 2008.11.25. 11:08:14pedig van már mobil internet, nyugodtan izélhetnének

96k-s játék!!! Nesze neked 8 gigás tárhelyigény. :)
Agytumor | 2008.11.26. 21:51:17Aha, tényleg nagyon zsír csak nekem a pálya felét elfelejtette betölteni...amit meg betöltött,ott borzasztó sötét van...
De még ha tökéletesen működne,akkor se lenne valami nagy szám,a kilépés meg egyenlő a gép újraindításával :)
asszem én maradok a "nagy" játékoknál
Fogadjátok szeretettel a Кувалда nevű orosz metal bandától a Бетономешал 082 c. büntit, magyarul: a Kalapács-tól a Betonkeverőt!!! Ezek komolyan gondolják a harisnyát a fejükön! :)eol | 2009.04.29. 10:21:11Hát... én nem vagyok zenész, de ez még nekem is nem hangoltnak hangzott :) Vagy csak simán nem sikerült elkapják az akkordokat?

Némelyik elég közel volt...
Aktuális: hatalmas tűzgömb Kanada felett.bungle | 2009.01.20. 12:24:09carmelo15 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=zYfnRTOde8Y
Szöveg: 2009.januar.17-en egy bizonyos meteorit csapodott a Foldbe, nem kell megijedni nem nagy, de Svedorszagban, Lengyelorszagban es Nemetorszagban latni lehetett. Egyes nemet bejelentesek szerint hallani lehetett a becsapodas hangjat is, ami valahol a Balti Tengerben tortenhetett.

Fireball Festival 2008
Ne tévesszétek össze a pesti tüntetésekkel! :PDomiDevil | 2011.09.05. 14:36:43Én is Én is Én is .....O.O

Aida neee... (az anyád!) :D
(bocsi Macc, hogy átírtam a nevet, de itt a kommentekben volt róla szó, hogy jackherer már beküldte nyáron, csak véletlen töröltem, bár tényleg elég régi, hátha van aki még nem látta... :))Ordas | 2008.11.26. 05:46:42de hogy visít b***us, a tehénnek is felfordult a gyomra, mind a 4...:D









