
Néha végigmehetne a Nagykörúton is..
kszaten | 2009.01.24. 12:29:54istenem eggyszer tudnák ilyet vezetni csak eggy napig :)
És most gyerünk a Scilly-szigetekre! (ők magukról itt, magyarul itt)
Hogy miért? Mert itt zajlik a világ legkisebb futballbajnoksága. A két résztvevő a jelenlegi bajnok Woolpack Wanderers, és ellenfelük, a Garrison Gunners. Évi 19 meccs egymás ellen, kilencfős szurkolótábor, hangulat, feszültség. Idézet: "a két gárdából néha összeáll egy „válogatott”, a Newlyn Non Athletico, mely az angol tizennegyedosztályt boldogítja” Hajrá NNA!!!
Cikk, kisfilm.
mjollner | 2008.12.16. 22:47:58Mennyit kerestem, kösz!
Gazdasági világválság? Oroszországban nem érezhető, az el nem adott autókat, vagy pl. bedőlt hitelek miatt elkobzott kocsikat ők vásárolják fel.Schabee | 2008.12.16. 15:24:03ez egy gerjesztett válság szerintem, és szerintem relatíve rövid időn belül vége lesz

Még mindig nagyon népszerű, Irakban is!
nyehőce | 2009.03.31. 11:39:11Kiváncsi lennék, ha Gyurcsányt megdobálta volna valaki a cipőjével, mennyit kapott volna...

IncrediBots
Belkar | 2008.12.15. 16:28:39nekem bejött :D

Nehéz úgy végigmondani a híreket, ha a háttérből folyamatosan belepofáznak.
MadAce | 2008.12.16. 10:13:20:D Igaz Killex! Kiváncsi lennék ki az akit egy ilyen felbukkanó hírdetés meghat, meg hisz neki :D
A post meg jó :D szegény csajt nem irigylem ...

Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.
A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!vadoc66 | 2008.12.18. 16:12:24Mi az oldal címe amin lehet játszani? Pötyögje már be valaki mert kicsit szét vagyok esve...

Ha teniszoktató vagy, néha nézz a hátad mögé is... :)
Gabi69 | 2008.12.15. 21:59:29Jó pofa:)

Végre! Nem néz senki hülyének amikor eldudorászod a dalt aminek se a címe se az énekese nem ugrik be! Ide bedúdolod és megkeresi!!
(Midomi az Izén majd' 2 éve...)Éjfélilány | 2008.12.15. 12:19:33nah ezt majd késöbb kipróbálom, nem is tudtam h van ilyen :)

Ha a márkajelek tükrözni akarnák a világválságot, akkor így néznének ki.
Schabee | 2008.12.15. 11:46:47az apple nagyon nagy :)









