
Na melyik rosszcsont a bűnös? :D
Porcelanbaba | 2011.11.29. 15:33:12Én hiszek nekik!
Szöszikre bukik... ;)
Hol van ilyenkor Fenton? :Dkolkrabe | 2011.11.25. 09:28:32Háhá! szívesen megszerezte volna a csaj trófeáját.

Dog Bark Park Inn - kutyaház embereknek
Luflee | 2011.11.23. 12:44:09wow ! micsoda kis beagle kegli :]

Kutyasétáltatás mountain bike-kal. ;)
Szancso | 2011.11.22. 21:06:41http://3.bp.blogspot.com/_sy__92q3S7Y/SwaWiKY6qpI/AAAAAAAAFK4/7xYa7CaisHw/s1600/i-am-happy_600.jpg
:D

Puszipajtások :)

"Nesze, itt egy kis spagetti, te éhenkórász..."

Egy szép barátság kezdete.
bijagom | 2011.11.10. 20:08:53és hogy...-.-

Egyesek owlingolnak, plankingelnek, ez a shiba inu meg rozmározik. :D
bungle | 2012.05.21. 12:58:21Shiba Inu kölyök ismerkedése a medencével: www.youtube.com/watch?v=8SLdbnonNXM

Szerencsétlenkéim sokadik rész
Purple | 2012.07.14. 12:51:46Ejj. :D Ki bizony.

Extrém állatfóbiák: kiskutyafóbia









