
Nincs kéznél dugóhúzó?
Nem gond! John Legend megmutatja hogy lehet alternatív módokon bort felbontani.
Egy amcsi cég zseniálisan reagált a helyi hülye rendeletekre, ami ellehetetleníti a gyerekek limonádé standjait
Csádi | 2018.06.13. 18:15:02https://videa.hu/videok/film-animacio/a-kertvarosi-getto-1.-evad-VC4E0Fe9rJefl9J2
:DDD

Ha a brazil rendőrök azt kérik állj meg, jobban teszed ha szót fogadsz

Ki kell-e fizetni a helyszíni bírságot?
Nem olyan régen ezelőtt írtam a helyszíni bírsággal kapcsolatosan, hogy Magyarországon még mindig létezik a helyszíni bírság intézmény. Azonban minden esetben ki kell fizetni a helyszíni bírságot?Demente | 2018.06.11. 21:43:19Be ne nyaljátok ezt ami ide le van írva!Ez régen így volt, ma már nem! A cikkben található példára találták ki az objektív felelősség vállalást, ami szerint nem nyomoz a rendőrhatóság, hanem automatikusan nyomja a tulaj, vagy üzembentartó felé a bírságot! És ha az jogtalan, akkor a tulaj, vagy üzemben tartó bizonyítja hogy a kocsit kölcsönadta Kiss Pistának, és ő volt! Céges autó esetén....(Kamion kisteherautó stb)....Ahol nyilvánvaló hogy nem a tulaj ül mind a 32 kamionon, küld a rendőrhatóság egy nyomtatványt, ahol nyilatkozni kell a gépkocsivezető személyéről. Ha ez sem vezet eredményre, bekérik a tachográf korongot, vagy illetve, menetlevelet, amit 5 évig meg kell őrizni! Mire ez a procedúra végigmegy, van kb 30% esély az elévülésre, ez esetben a rendőrhatóság határozatot küld róla!
Régen jobban meg lehetett úszni, jelenleg természetes személynek elég nehéz!

Egyre jobb a humora a rendőrségnek
Icepick | 2018.06.01. 20:07:34Nekem erről ez jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=OFdgK2GbHmo

Lehet hogy nem túl praktikus, de elég menő egy hinta a házban

Méregdrága luxus hobby lakókocsi
(Ha jönne a zombi-apokalipszis, be is ruháznék egyre. Erunder)
A Trónok harca zenéje még a Nintendo karton-zongoráján is jól hangzik
Pláne, ha azt a zene szerzője adja elő.
A görög vagy a sárgadinnye bírja jobban az izzó sót?
Nyilván igazán kínzó kérdés ez, amire évek óta keresik a tudósok a választ.
Atomcuki ahogy ez a husky 5400 labda között játszik
Az 57. másodperctől jön a lényeg.hawkeye | 2018.05.19. 10:41:01A husky tényleg aranyos, de azt a szemüveges, szőrös kretént ki lehetett volna vágni.
Legalább a videóból... :)










https://tinyurl.hu/03Js/