
Cica-patkány barátság. :)
Azért nem mindenhol ilyen rózsás a helyzet. ;)Botos Vendel | 2012.08.03. 22:28:42A pakány toxoplazmát használ a tután kivül ezé viselkszik igy...
Legalább szép halála volt... De hogy még ilyenkor sem hagyják békén az embert (szarvast)!
sahinel | 2008.12.31. 11:55:05"A hím kutyák észlelni fogják azt az erős szagot, ami a nőstények párzási időszakát jelzi. A tüzelés első jeleitől számítva körülbelül a tizenkettedig nap táján lesz fogékony a nőstény kutya, és az is marad körülbelül 5-7 napig."
A vérzés ami ilyenkor fellép kémiai reakciót vált ki a másik nemből. Ez a normális az állatoknál. Az emberi tulajdonságokat ne sorold ide.

Most meglepődnék, ha ilyen megelőzne a Hungárián... :)
Luigepapa | 2008.12.21. 21:47:50bocsi: +18-as! :)))

Nem szóltak neki, hogy a filmekben az ilyen kellékeket preparálják... :D
alphadog | 2008.12.19. 14:42:55Egy másik "asztalos" kaszkadőrmutatvány: http://www.collegehumor.com/video:1894278" target="_blank">http://www.collegehumor.com/video:1894278

Jól jönne egy ilyen így a karácsonyi bevásárlások idején... ;)
Schabee | 2008.12.12. 17:41:52az se volt épp aki kitalálta :D

A béna szarka esete, aki végül még eljátssza a focistát is... Az ilyen szakosodjon inkább kígyóuborkára. :)
spider86 | 2008.12.03. 23:52:47erről az a south park jut az eszembe amikor a segg*kön keresztül kajálnak :D nem kiesett csak kihányta, biztos rossz volt

Nekrofil galambok. Náluk is van ilyen?
zmb | 2008.12.01. 13:35:24a legöregebb meg azt mondja:
- meneküljünk, ezek jönnek....

50 zsaruverda a világ különböző országaiból. (Ilyen rossz PS retust is rég láttam, mint a post kép).

Állítólag a mikrofonoknak is szükségük van szeretetre.
(Vajon a "bőrös mikrofonnal" is ilyen jól bánik? :D)nehgs | 2008.11.21. 19:38:49kondenzátormikrofon ?

Fincsi lehetett... :D
Csak tudnám miért tartott neki ilyen sokáig! ;)Kampec | 2008.11.20. 20:36:55mit nézhettél előtte hogy ilyet álmodtál xD









