
New Orleans, utcai akrobatikus tánc.
Nyúzó | 2007.07.20. 15:00:14Szép! Egyszer Öcsémmel Párizsban jártunk, ahol a Notre Dame előtt kipakolt saját raklapokon pár fekete, jó zenére, amit min. 500W-os hangfalakon járattak; görkorcsolyáztak. Az is hasonló volt, és nagyon látványos. Nem semmi amire képesek. Nem tartom magamat gyengének, sőt, inkább átlagon felüli nagypofájú vizilabdásnak, de mikor egy ilyet látok elgondolkodtat, hogy hol vagyok ennek a töredékétől is.Ezek tudnak élni, sztem.:-)
Shake it, baby! :)
Bakeyoo | 2007.07.12. 20:04:23Sajnálom :( :) Majd yool érzem magam helyetted is! ;)
- Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rájuk írva, hogy extasy.
- Faszom a kibaszott tablettáidba! Láttad már a sárkányt a konyhában?!AVIREX | 2009.10.06. 23:33:32ty wtf,király a postpoén is :D

Régi darab ugyan, egyszer valami looser a Fábry showban próbálta utánozni... de itt az eredeti... "Hogyan táncoljunk egy rave bulin!"
Bizsu | 2007.06.28. 20:05:27Amint felkerül a szar a polcra, rögtön dzsemnek képzeli magát.

"Gyere a disco clubba el,
Egész éjszaka veled táncolok,
A disco clubban már
Funky szól nekünk, a sok láb dobog" :)
Hogyan tanuljunk meg gyorsan és könnyedén táncolni?
Schabee | 2008.03.20. 13:21:09ezek jók

Oscar, az énekes és táncos papagáj
P071 | 2007.05.17. 21:07:28Ez a csaj mekkora makk már xD ott kornyikál annak a szegény madárnak :D

Michael "Mario" Jackson
Tooni | 2010.07.31. 17:13:13Új link: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104287

Így is kezdődhet egy rugby mérkőzés. Haka, a harci tánc!

Az éneklő-táncoló csontváz
armedarmy | 2007.04.24. 17:07:53szerintaem haláli aranyos... szó szerint









