
Extra ablaktörlő. Szar meló lehet. ;)
Zolibaba24 | 2011.08.01. 17:41:52Ablaktörlő billegető :) Mer a barázdát már unja...
A mai perverz post: felcsatolható mellekből kecskéket szoptatni...
Anthraxia | 2011.07.30. 14:18:22Bocsi hogy kiábrándítalak de ez nem Angol Bulldog Még csak nem is angol hanem németek "kedvence" volt 2. világháborúban is.
Angol Bulldog: http://hu.wikipedia.org/wiki/Angol_bulldog
És a videón szereplő kutya egy Bull Terrier: http://hu.wikipedia.org/wiki/Bull_terrier
Kutyatenyésztők vagyunk, és mindkettő megfordult már a háztartásban!

Mélyen tisztelt Magyar Államvasutak Zrt!
CRaPtRaSH | 2011.08.02. 11:34:58ja és amúgy vonatozni sosem szerettem, nem tudom mért, de kiskorom óta gyűlölöm, és gyomoridegem van tőle, sajna lassan a buszozással is így vagyok... (tudom,vegyek kocsit,de nincs miből,és jogsim sincs :D)
és nem beszéltünk még akkor pl egy pesti útról, ami ha már2 ember megy, jobban megéri általában autóval... :(

Két nagymama összeadásával kezdődött a melegek házasságának legalizációja vasárnap New Yorkban...
ugyehogyugye | 2011.07.30. 11:22:34atomomt a buziknak:)))))))))))

Mit hallgatsz?
4 haverral dobtuk össze kemény egy hetes, meló-utáni szorgalomból. Ez egy mozgalom a világon, kb. 2 hónapja kezdik szinte az összes fővárost feltolni ilyen formában. :P
És Ti, kedves Izélők, mit hallgattok épp? :)Rolee | 2011.08.05. 10:25:45A csaj aki dubstepet hallgat, és azt mondja, hogy Hospitality mix, azt nem tudja valaki konkrétan, melyik számról/mixről van szó? Köszi előre is!

Rebecca Black: My Moment - autotune nélkül ;)
Kisolek küldte be az eredetit (nem tudom melyik a borzalmasabb).bungle | 2012.05.10. 16:20:07Majd talán a 200.-ra összejön. ;)

Úgy látszik, az oroszoknak is megárt ez a nagy meleg. ;)
lokko | 2011.07.14. 12:23:11LOOOOOOL!!! :D :D :D
Bekerülhet a vallási szervezetek elitklubjába a sokáig fekete bárányként kezelt Hit Gyülekezete. Várható, hogy az egyházi törvény módosításának egyik mellékhatásaként kibővül a történelmi egyházak köre. Németh Sándor révbe ér.DemJan | 2011.07.12. 18:38:23És ezek állami támogatásokat fognak kapni??? Golyó helyett???

Az öreg a második gyerekkorát éli, mellesleg egy állat. ;)
Shady17 | 2011.07.12. 23:51:44az Öreg kapott 100 Dolcsit s csinált fesztivált

Szar meló lehet...
mandyedi | 2011.07.06. 19:44:13Ha kameráznak, a legtöbb ember rájátszik. Szerintem sem annyira vészes. Főleg, hogy a nő is röhög közben. Amúgy elég vicces hangokat ad ki. :)









