
Chatroulette - a pár napja feltett omegle random chathez hasonló oldal, azzal a plusszal, hogy itt webkamerát is lehet használni.
Így lehet pl. olyan arcokba belerohanni, mint ami a postképen is látható. :D
focuskoma pedig még az előző post kommentjeiben megosztott velünk pár arcot (vigyázat, NSFW!), akivel "összefutott". :D Ti is írjátok a kommentekbe az élményeket! :)bungle | 2014.09.17. 09:46:17www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/52897_
10 év után összegyűltek a lányok, hogy újból megmutassák, mijük van. ;)
RT/TURBO | 2009.12.18. 01:30:13Nem annyira rossz bőrben vannak....korukhoz képest.

Unaloműző trükkök karácsonyi összejövetelekre
Mikeee | 2009.12.18. 14:55:25A lábas trükk után a gyertyaeloltós trükknél milyen folyadékot használ?
Mert a por talán szódabikarbóna.

Újabb bájos kacaj... ;)
focuskoma | 2009.12.10. 01:34:31Részegen pont ilyen a kárörvendésem nekem is xD.

A szocialista Magyarország története a belügyminisztérium nézőpontjából.
Kiképzések, lövészetek, kihallgatások és ünnepek. Határsértők, nyomozók, összeesküvők és tolvajok. 14748 sosem látott fénykép a Magyar Rendőr folyóirat archívumából.biokaja | 2009.12.08. 14:53:24Még ilyet a népnek!!!!
Eszméletlen nagy respect ezekért a képekért.
Bár eltudnék képzelni még egy kis magyarázatot a képekhez de ígyis nagyon jó az oldal.
Ha ismer még valaki ehez hasonló oldalakat azt megköszönném:)

Összeállítás a közelmúlt legemlékezetesebb videóiból, legviccesebb, leghajmeresztőbb pillanataiból. :)
Tooni | 2010.04.25. 14:43:45Hát, ez még él, de nem hiszem, hogy a fenti összeállítás lett volna:
http://www.collegehumor.com/video:1927354

Kövezzetek meg, de ezt nem tudom kihagyni...
Sírjunk, nevessünk, szánjuk, sajnáljuk, megmosolyogjuk, szörnyülködjünk, vagy vegyük el tőle a webkamerát, az egyetlen dolgot, ami összeköti őt a világgal?
Na ilyenkor mit lehet tenni, én zsákutcába futottam.Adiboy | 2010.10.20. 14:41:39hát azért én nem gondolnám ezt igy... ez nem olyan mint a vakság.. mert egy olyan helyzetben télleg nem tudod milyen a "normális": vagyis hogy látsz... viszont ő látja hogy legtöbb ember normális ő pedig nem és nem tud ellene tenni... az emberek is megnézik ha kimegy az utcára, és biztos sokszor érez olyat hogy ez igy nem fer. azt szeretné érezni hogy ő is olyan mint a többi ember de nem ezt kapja. szerintem inkább beletörődött, és megpróbálja elterelni a figyelmét arról hogy ő ilyen...

Ez a rúdtánc szó szerint mindent visz. ;)
andorka932 | 2010.06.13. 01:45:31mekkora lama 1 reszeges no
Amugy SZEEEP a menyasszony,meg verzo orral is :D:D
JÁTÉKOK.hu nyereményjáték - Az eddig bevett szokástól ezúttal se térünk el, így összesen két hét áll olvasóink rendelkezésére, hogy a megfelelő válaszokat leadhassák nyereményjátékunkba. Ezúttal kisorsolásra kerül a ma megjelent Call of Duty: Modern Warfare 2 egy X360-as, dobozos példánya, amit a BSC Kft. ajánlott fel, illetve a Sony Magyarország jóvoltából egy PlayStation 3-as Ratchet & Clank: A Crack In Time, továbbá a PS3-as vonalat erősíti az EyePet szoftver, amit PlayStationEye kamerával együtt postázunk majd ki. A sor ezzel nem ért véget, ugyanis szintén a Sony jóvoltából gazdára találnak a következő PlayStation Portable címek is: Invizimals - PSP-s kamera szükséges hozzá -, Ghostbusters: The Video Game.Laretta | 2010.09.09. 11:39:32Ratchet and Clank Crack in Time - nagyon karaj játék (már készül a folytatása) :)

"Raktár állott, most áruhalom..."
Hasonló "dominó effektet" már láthattunk itt.toth_pityu | 2009.11.02. 19:51:40Hát ez nagyon nagy! Nálunk is kinézetre ilyen polcok vannak, csak az strapabíróbb!
Nálunk 1 srác vitte ki a duplakerekes géppel az utolsó polclábat, 45 fokban kihajlott a polcláb, összetört két rakomány, plusz úgy beszorult a targonca, hogy kb 20 perc alatt szedtük ki. De a polc áll, és virul azóta is! Aztán szintén a targoncával hajtottuk vissza a helyére! :)









