
A Kör c. filmet nézik a japcsi csajok, amikor hirtelen... XD
gurbli | 2009.01.18. 23:03:33Mekkorora barmok ezek a japánok!
Biztos emlékeztek még arra a "tehetséges" fiatalemberre, aki egy show keretében szétfejelt egy dinnyét.
Most egy nő - Busty Heart - tippeljetek mivel végzi ki szerencsétlen dinnyét (a képből nem nehéz rájönni)... ;)Stark | 2009.01.03. 14:06:08Na,Zalatnay Cini? Feldobták,a labdát!

Ambigramma
AVIREX | 2009.04.12. 12:08:47csak 1 fekete oldal jön be sajna .. ja amúgy a Monica & Szilard nagyon tetszik:)

"Itt még lazán elférünk!"... avagy Macc egy átlagos, laza munkanapja. ;)
Frissítés: Macc küldte nektek ezt a videót. :)Bubba | 2009.01.07. 14:17:34Jobb helyeken minden oszlopnál le van csavarozva a betonba egy marha vastag cölöp, mi csak úgy hívtuk, hogy "majomfogó". nagyot koppan, de megfogja még az 5 tonnás targoncát is.
Megaztán nálunk a függőleges oszlopok(kék) szintén hozzá voltak csavarozva a betonhoz, pedig nálunk is volt terhelve rendesen.
Ha jól láttam, az alját tolta ki a rendszer alól ráadásul nem is nagy lendülettel.

A 2008-as év (nem kicsit amerikai szemszögből). Jó volna egy ilyesmi magyar verzióban is...
Ti miket írnátok a címkékre, milyen számotokra emlékezetes dolgok történtek idén?
Boldog új évet mindenkinek!Errtu | 2009.01.03. 19:13:15lehet, hogy az csak egy volt, csak így adagolta be nekünk.
(de én valahogy nem irigykedek... :D )

Amikor már egy üveg vodka nem elég a kellő hatás eléréséhez és amikor már a pénzünk is elfogyott, jól jön a segítség... :)
B.U.É.K. 2009spidy | 2009.01.03. 12:12:07szarvolt most komojan nagyon kakivolt :(

Nem csak mi, de a kannibálok is imádják a japcsikat. :D
|-=O=-| | 2008.12.31. 12:23:45Ő elég sótlan? :D (azt írják, a fehérek túl sósak, az a gond velük...)

Vágási Feri, az akcióhős. :D
bandee1219 | 2009.01.03. 21:33:13Nekem megvan az összes, szeretem, reggeltől estig, míg nem végzek, bámulom! :)
http://www.youtube.com/watch?v=fTGEG9O1Gxo

Egy bevásárlókocsi, néhány hülyegyerek, mi meg jól szórakozunk...
spidy | 2009.01.03. 12:18:21jackes-t jácotak vagy mi a pöcsöm ?köcsögök ezek vagy csak szimplán hülyék ?

Egy év negyven másodpercben.
Chrno | 2009.01.21. 14:45:23Bbazsának igaza van. azok nekem is jobban tetszenek.









