
Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.
"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.
Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.
A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."
(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)szaki77 | 2009.02.05. 15:12:34Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D
Pápákok, ministránsfiúk és persze Puncius, néminemű képregénybe ágyazva - most indult újra, az oldalsó archívumokat is ajánlom...
pepeti | 2009.01.22. 16:26:15halacska és a bombagyár monnyon le! szánalmas nyomorultak mind. pont. BZ meg kurvajó arc a Wendigo meg jó zenét játszik.

Cica-patkány barátság. :)
Azért nem mindenhol ilyen rózsás a helyzet. ;)Botos Vendel | 2012.08.03. 22:28:42A pakány toxoplazmát használ a tután kivül ezé viselkszik igy...

Egyesek mit meg nem esznek...
bungle | 2009.01.07. 14:04:49cancer1 küldte:
The Weird Things People Eat Around the World
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/01/weird-things-people-eat-around-world.html

A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.
A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.
Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.Erunder | 2009.01.07. 22:02:45Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek arra reagálnak. Jaj át lettem b****a és az a hülye vigyoruk. Még jó is h kihagyják belőle mindig hülyét kapok az ilyen átverős műsoroknál annál a résznél.

Bár az első hírek alapján úgy volt, hogy nem fog gyártásba kerülni ez a gyönyörű Citroen GT, de lehet, hogy pár darabot mégiscsak elkészítenek! Egy tesztelhető prototípust már ki is próbáltak!
Brutális a hangja, de még nincs összerakva rendesen! :) Ezt a riporter be is bizonyítja! :)Maccoyi | 2009.07.01. 23:18:04Londonban azért felfigyeltek rá: http://www.youtube.com/watch?v=k7IilzzhwjE ;)

Érdekes pár... és hogy szeretik egymást! :D A nénit biztos galambomnak hívja, ezért is repül el a végén! :D
spidy | 2009.01.06. 21:09:00elrepült a nagy tepsi picsájúúúúúúúúúú

Nehéz a dolga a katonának... :)
Speedy | 2009.03.18. 11:03:43:D
Az MTV-n (zene csatorna nem magyar televízió :)) vetített közédekű közlemény a biztonságos szexről és az óvszerhasználatról, a Fur TV-ben szereplő figurákkal.lb7 | 2010.08.20. 10:49:46Mennyit röhögtünk párommal ezen régen :)

Nem mindegyik kutya fél a tűzijátéktól... elsőre. :)
Re-Peet | 2009.01.04. 19:38:53..én csak azon röhögtem, hogy a videós csajnak milyen későn esett le, hogy az a rakéta nem fog az ég felé tartani :D









