
Azt a viccet ismeritek, hogy egy orka és egy kutya beszélget... Nem? Ez csak azért lehet, mert ez nem vicc. ;)

The Hunt for Gollum
Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.wnw | 2009.01.19. 23:28:26így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD

Harcosok klubja ;)
(Mellékesen megjegyzem.. hogy amit eredetileg akartam mutatni, az a "The Jerry Springer Show: Invasion of the Little People II" lett volna, csak sajna eddig nem leltem rá... Ha netán valaki megtalálná azt a videót, akkor szerintem ossza meg velünk :) - thx paperdice).
(Tessék, itt az Izén is megtaláltad volna :) - bungle).
Ha már megjöttem, két sör rendel...
Gabi69 | 2009.01.19. 20:36:54ez fájhatott XDXD

Nem, nem kürtőskalács-sütő...
bungle | 2013.10.18. 13:54:34Dance of the Sugar Plum Fairy on the Glass Armonica
http://youtu.be/eQemvyyJ--g

Ne értem miért kell nekünk a drága orosz gáz, amikor Észak-Korea is tudná nekünk szállítani a kellő mennyiséget! :)
kishawer | 2009.01.19. 09:55:37:)))

Dead Snow - norvég zombi nácik? "Mert nem csak a japcsik izék. ;)"
Revanor | 2010.12.11. 23:32:41Tegnap néztem meg. Horrornak elég kevés, akkor lenne igazán rémisztő ha egy hasonló helyen néznéd. :D
Viccesnek sem volt túl vicces szerintem, mert azon a pár kibelezésen én nem tudtam olyan nagyokat nevetni.
De érdekes film. :D A Leszbikus vámpírok gyilkosai jobban bejött.
Nem tudom mondjuk egy leszbikus náci zombi film érdekes lenne. horror-vígjáték-pornó. :D
Ha valaki visszasírná szüzességét, akkor neki találták fel az eldobható műszűzhártyát, mellyel bármikor szimulálható az első éjszaka. Használata egyszerű, csak fel kell rakni a vaginába 15-20 perccel szex előtt, és nem kell meglepődni, hogy ott kitágul és szűkre varázsolja a puncit. Behatoláskor, ahogy egy jó szűzhártyához illik, kilövell egy kevés vérnek tűnő folyadékot, persze nem túl sokat, csak egy keveset a hitelesség kedvéért. Persze hogy japán. :)Paapi | 2009.01.17. 11:29:11Vagy egyből : Hát doktorúr ez olyan mint egy műszűzhártya....

Keresed az új háromezerforintost?
Vagy megnyugtatóbb lenne, ha műanyag bankkártya helyett 10, 20, 50, 100 ezer forintos arany érme húzná a zsebedet?
Vagy a mai világban 1000 forint már csak egy lyukas garas?
Ezekre, és még sok érekes kérdésre kaphatsz választ a Magyar Nemzeti Bank oldalán nézelődve.bond | 2009.01.20. 00:51:36Azt nem értem, miért kell ezért kibaszni - mindenki aki elolvassa a kommentjeit, rájön, (amire szerintem már maga is rájött közben), hogy elég hülye volt a reakciója - így még az esélyt sem kapja meg, hogy elismerje :-)
Nos én nem kívánok túl sok mindent hozzáfűzni, mindenki aki megnézi levonhatja a megfelelő következtetéseit. (Talán annyit kérnék még, hogy a kisebbségvédő kommentelők inkább most kíméljék ezt a postot. :))latisz | 2009.02.15. 17:35:20Visszatérve a rasszista megnyilvánulásokhoz, néhány hete voltam otthon mo.-on vagy izraelben már nem tudom, kis városunk nemes szórakozóhelyén találkoztam roma származású fiatalokkal akik közzül az egyik bátorkodott kijelenteni hogy: az ilyen lúzerek mint ti( magyarok) azért kell hogy dolgozzatok hogy eltartsatok minket. Nagyon kicsi kellet hozá hogy ne kerüljek súlyos testi sértésért előzetes be. vagy hulla házba mert ha 1 et kiütsz hirtelen 30 lesz belőle. Én nem tarom magam raszistának mindenki vonja le belőlle a tanulságot. Már ez előtt is gondolkoztam azon hogy miért is ne jöjjek ki angliába de ez a kijelentés meggyőzött arról hogy jobban jártam. Inkább ide adózom a fizetésem 8 százalékát mint otthon a 21 százalékot v mennyi most. Mert én nem akarok olyan lúzer lenni aki eltart ilyen arisztokrata módjára élő népet. És le merném fogadni hogy a következő kommentekben még én leszek a hazaáruló.










a sok hülye meg ott nézi ahogy a kutya majd lemászik..
aztán egyszercsak pubika sehol..
akkor meg lett volna bőgés..
:)