
Ez nekem is örök dilemma...
kszaten | 2009.01.24. 12:40:48a tita belejött ......... :D
Kis hazánk újra reflekorfényben... ;)
gerbala | 2009.01.23. 22:18:06Milyen rossz lehetett szegénynek kipisilnie :))))))))))))))))))

Volt egy régi csajos naptárad, amit nem dobtál ki?
Jól tetted!
Itt megnézheted, hogy mikor használhatod fel újra.papaluige | 2009.01.23. 20:43:46és ráadásul feneketlen...............:))

Ha nem tudnád mi hiányzik az életedből...
Re-Peet | 2009.01.23. 09:31:23gondolom, ha elemes és berreg, biztos van egy propeller építve a seggébe amivel körbe körbe tud úszkálni miközben pancsizom :P

Another World - az első vektoranimációs játékok egyike, mára PC-n is játszható Hi-Res grafikával.
Az eredeti játék így nézett ki.subz | 2009.01.22. 09:37:44Óriási játék volt! :D Én anno végigjátszottam, és utólag is leszedtem a netről nosztalgiázni. :)

Monk Shi DeJian tart egy kis technikai bemutatót, a Shaolin Gong Fu hatékonyságáról.
Akárki akármit mond, messze a leghatékonyabb (és szerintem a legszebb) harcművészet a Shaolin Gong Fu, de az is biztos, hogy a legnehezebb és hosszú utat kell bejárnod, hogy igazán működjön is.
Itt egy régi felvétel egy monk küzd egy Tae kwon Do bajnok ellen, direkt nem üti meg.Dakönc | 2009.01.24. 19:01:46XD.
Igen a Taekwondo-nak van egy világ szövetsége (WTF) és egy nemzetkizi szövetsége (ITF). Nem ismerem és nem is szoktam nézni Le Banner-t de szerintem römiben megverném ha közben nem verne agyon.

Pánik az anyósülésen. :)
Riccardo Patrese felesége nem sokkal ugyan, de jobban élvezte. :DM.Andreas | 2009.01.23. 23:10:26Megnéztem a Patrese-videót, először felirat nélkül. A vaffanculo-t értettem... :D
Nagyon király, én is szívesen megsikoltoztatnám a barátnőmet egy ilyen Hondával. :P

"Fraktálagy" a magasból (Doñana Nemzeti Park, Spanyolország).
kszaten | 2009.01.24. 14:26:58én aszt hittem elsö látásra hogy eggy patak vagy valami ilyesmi de utána láttam hogy nem ...........

Hova megy a 87 éves néni...? Járókeret próbára...? ;)
szaki77 | 2009.01.20. 14:52:59A Graffitik között van: "Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk." :D

Lehet a gazdi nagyothall. :)
Jokker | 2009.01.21. 18:17:37Májló?! Hozd ide a kulcsot... a kulcsot... Neee ne a sajtot... :D









