
Mi történik a képen? A választ megtudjátok a kattintás után...
Lex | 2009.05.01. 22:59:30Ez nem a' izé, az Emperor a Star Warsból?
A mágikus virág. :)
Ha neked is szükséged van rá, itt az éneklő virág. :)bungle | 2009.09.18. 22:49:33:DDD
Rammsteint kellett volna neki nyomni! ;)

Hallottak pár jó rendőrviccet...
sahinel | 2009.01.31. 16:17:19Hm ez az oldal fos IE-re van optimalizálva nem normális kódolású? Nem megy ff alatt, és köztudott hogy ff jobban követi a szabványokat mint IE. KB első oldal amin nem indul a video és nem ms media player-es. Elég nagy noob lehetett aki megcsinálta az oldalt ha egy országot akart vele elérni a neten.

Mivel itt mindenki meglehetősen profi Photoshop témában, ezen az oldalon csiszolhatjátok még a meglévő tudásotokat.
gergeli. | 2009.01.31. 18:19:09ó köszi...
mostmár értem mert a videóban az ibsének macje van akkor nem csodálkozom hogy így mondja...

Kerékagy és küllők nélküli motor (videóval).
Brien | 2009.01.31. 09:50:13huh yamaha r1 az jó ezekkel az Mv agustákkal meg v-max okkal csak annyi a baj hogy nagyon dragák meg azon egy olajcsere is 50 nél kezdodik ja meg alkatreszt itt magyarorszagon nemigen kapol hozzájuk de ha kapol is aznagyon drága ugyhogy ezzel csak mumust tudom alátámasztani

Ne hagyd, hogy a televízió nevelje fel a gyereket!
Kicsit fura ez egy tv reklámnak... na mindegy. Szerintem találó és van mondanivalója is.Mammut | 2009.02.01. 21:08:07Én is inkább játszok, minthogy TV-t nézzek :DDDDD

Na neeeee... A hamupipőke sztori megvalósul? Tényleg? :D
Erunder | 2009.01.31. 19:10:06Egy nap két dolgot is végigolvasni. Gratu. :D

Az oroszok nem kispályáznak ezzel a repülő izével. :)
A Kalinin K-7 még a 30-as években.Mr.T. | 2009.01.29. 14:29:44Pásztó környékéről vki? :)

Playboy nyuszis naptár elragadó képekkel, nem csak férfiaknak! ;)
bigyminyő | 2009.01.29. 00:20:50Vártam a csajokat+nyuszikat....he he...:)
Milyen cuki tappancsa van Július-Augusztusnak.....:)

Neked mi jut eszedbe a fehér szóról?
weedjay | 2009.02.03. 02:58:14:DDDD









