
Az nem tudom, hogy ez lesz-e a jővő biliárdasztala, de az biztos, hogy marha jól néz ki.
konserv | 2009.02.05. 21:26:30nem az igazi, elveszti a varázsát :/
Népesség, populáció, statisztikák... Sajnos ezek már tények.
CrazyLime | 2009.02.07. 23:58:05http://beol.hu/cikk/210094
Van 1 kis videó! Sztem mindent elárul. A szomszéd város. :S

Csak nem már megint Csöcs Rangers?!? :D
Japcsi minőségi szórakoztatás...konserv | 2009.02.05. 21:32:37kegyetlen XD
Limnikus kitörés, avagy a "gyilkos bubis víz". A kameruni Nyos nevű krátertó mélyéről felszabaduló szén-dioxid 1700 (!) ember halálát okozta. Japán és német kutatók pedig pár éve a tengerfenéken, folyékony halmazállapotú szén-dioxidból álló "tóra" bukkantak .szaki77 | 2009.02.05. 15:15:36sima szódavíz, csak túl sokat csináltak. :DD

Az idei Super Bowl reklámok.
bungle | 2009.02.15. 11:47:49Bud Light 2009 Bud Bowl Secret Spot Not Shown On Super Bowl Audio Producers Group
http://www.youtube.com/watch?v=n-9gVTit9u8&fmt=18

Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:
"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."Laci | 2009.02.09. 14:31:03Addig is míg elolvaslak titeket, ti is olvassátok el:
http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%93+juniustol+magyarorszagon+is.html

Büszkeség és balítélet és zombik.
A népszerű romantikus regény végre izgalmas formában. ;)mekszamnojz | 2009.02.14. 22:39:15Nagyon rövid könyvek:
A vatikáni légierő részletes története.
Országok, melyeket nem támadna meg az USA.
Pápai tanácsok a fogamzásgátlásra
Négerek, akikkel a jachtklubban találkoztam
Eszkimó fürdőruhamodellek
:D
Két Rubik kocka bajnok tesztelte Rubik Ernő új játékát, a Rubik's 360-at. Egyikük azt mondta, hogy a megoldás nem a matematikáról szól, hanem inkább a fizikáról - súlyról és egyensúlyról. A lényeg, hogy a színes golyókat a megfelelő helyekre kell begurítani. Persze a nehézség ott van, hogy közben vigyázni kell, hogy a már helyére tett labda ne essen ki. A tesztelő tíz másodperc alatt rakja ki a Rubik kockát, a Rubik's 360-nal első alkalommal két napig tartott, míg megtalálta a megoldást.
Mert már olyan rég volt, hogy valami jó kis muzsikát küldtem volna nektek :D
Tessék ennek is naaagyon örülni.. XD
"kakakakkakakaaaaaa" ;)alphadog | 2009.02.01. 20:50:49http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039" target="_blank">http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6039

"Nem kell aggódni a kedves szülőknek, később valószínű normális Slayer rajongó lesz a csemetéből..."
pepeti | 2009.01.31. 23:47:59Ha már thrash metal és banjo akkor: http://www.youtube.com/watch?v=4qYYzMye5M8 Hatalmas!:D Bonded by Blood banjon játszva.









