
A sztori "röviden": az MTV Szabadság téri székházát megvette az ÁPV Rt. 6 milliárdért az MTV-től. 4.5 milliárdért tovább adta egy "kanadai" cégnek. Bukott kapásból 1.5 milliárdot rajta.
Az MTV nem tudott kiköltözni az épületből, mivel az új nem készült el. Így évi 2 milliárdért visszabérelte azt, már kifizetett 4 milliárdot, s ki fog 2 milliárdot. Összesen tehát 6 milliárdot. A "kanadai" cég tehát már most nyert 1.5 milliárdot plusz ugye ott az épület, amit lakásokká alakít, s elad.
DE. Nem ér véget a történet.
Az MTV az új székházát nem megveszi, hanem bérli. 18 évre. Évente 3 milliárd forintért. (Havi 1 millió euró, azaz árfolyam ingadozás esetén lehet évi 3.5 milliárd forint is.) 18 év alatt kifizet 54 milliárd forintot 250 ft/euró árfolyamon. Mennyibe került az a bádog doboz? Max. pár milliárd - ha az alvállalkozókat nem húzták le. 18 év után azonban nem lesz az MTV tulajdona - hanem ekkor eldöntheti, hogy megveszi-e az épületet?!
Kinek a pénzéből? A miénkből. Ki nyer rajta? Egy csapat szélhámos politikus és "üzletember". Miért? Hogy fenntartsanak egy 5 %-os nézettségű kritikán aluli tévét.Noki | 2009.02.23. 15:10:15Szerintem amellett hogy a magyar ember alapvetően birka amellett, ez a stílus is amit te képviselsz kedves Erunder. Ha valamelyik nagy kereskedelmi tv csinálná ez, én is hagynám és nem érdekelne illetve nem foglalkoztatna a dolog, de egy kereskedelmi TV nem csinálna ilyen mert senki nem akar magának direkt keresztbe tenni. Ezért nagyon rossz az a stílus ahogy te hozzáálltál mert az nem csak az "Ő problémájuk" hanem mindenkié aki adót fizet, mert adókból tartják el az MTV-t. És ez a nyíltszínű rablást nem nagyon engednék máshol, vagy minimum okosabban csinálják. De ez, a "szarom le mert úgyse az én problémám" kezdetű dolog a birkaság kezdete!
Ha emlékeztek még az aranytojást tojó tyúk meséjére akkor nem kell sokáig várnotok rá, közel állunk hozzá!
Addig is itt a "kristályt" könnyező lány.mekszamnojz | 2009.02.11. 22:35:57hát figyu, sztem az a legtutibb ha kipróbálod. vedd fel szépen videóra, ülj a szemedben 10 percig 2-3 darab kristállyal, és majd meglátjuk mi lesz, :))

Níd má a kispolszkit, olyan mintha gyünne, oszt közbe mögy. :)
Maccoyi | 2010.01.24. 21:29:41Kispolszki, mint hókotró. :D
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102653

Nyelvelni nem mindig jó dolog. :P
konserv | 2009.02.09. 16:57:24kikapná a szemgolyóját mint egy legyet vajon aztis ennyire élvezné? betegember :D

Pajszer + 500.000 $-os Maybach
avagy
Gigi Becali, a Steaua Bucharest focicsapat milliárdos tulajdonosa egy balesetet követően megpróbálja s.k. megoldani a szoruló ajtó problémáját. A pénz nem mindig pótolja az észt.yorgash | 2009.02.10. 11:24:54hát én sem vagyok egy ezermester, de ez a tag, komolyan mondom minden tiszteletem az övé, hogy ekkora baromként megpróbált sk szerelni :ASD
az meg már az ő baja, h szétcseszi a kocsiját, engem aztán nem zavar, ha volt pénze rá úgy teszi tönkre, ahogy akarja xD

Ez pedig egy kevésbé környezetkímélő trike amit egy Hemi motor hajt! Hogy egyesek miket nem képesek összetákolni... :)
noartis | 2009.02.08. 12:02:27ök szivinfartust kapnak

"Mit bámultok, nem láttatok még macskát, ahogy sétáltatja a gazdáját?"
noldika | 2009.02.06. 23:29:10odabaxxx.:D:D:D
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.Mammut | 2009.02.06. 22:20:52Én inkább először a szülőknek segítenék :P

Neuburg Ice Swimming 2009 - az idei úszkálás a jeges Dunában.
Maccoyi | 2009.02.05. 21:10:36Ha már jeges vízben úszkálás, akkor http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=2349
( Persze nem az önreklám miatt. ;D )

Szégyen! A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt
"Akárcsak tavaly, úgy idén is többen azt feltételezték, hogy "bunda" volt az egész. A zsűri ugyanis rekord gyorsasággal, kevesebb mint 24 óra alatt döntött Mark mellett, ennyi idő elég volt nekik arra, hogy meghallgassanak 105 dalt és kiválasszák közülük a legjobbat."
Mark "klipje"
A svéd eredetiizébigyó | 2009.02.10. 14:27:36Blama! Eurovíziós dalverseny: Tompos Kátya is visszalépett!
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=23216









