
Ha szerinted a Smart kicsi autó, akkor tekints vissza a hatvanas évek egyik cukiságára! :)
bandee1219 | 2009.06.17. 09:49:15http://www.origo.hu/auto/20090616-megerkezett-a-top-gear.html
Szerintem nagyon aranyos! :-)
bandee1219 | 2008.04.02. 07:02:56http://server2.szkp.uni-miskolc.hu/cms/oldal.php?menupont_id=22&id=217 Kicsit zsibbasztós egy idő után, de addig qrvajó! :)

Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.
A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.
Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.
A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.izébigyó | 2009.01.28. 12:37:24Most meg egy csajt adtak feleségül egy kutyához Indiában:
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=21847
http://uk.reuters.com/news/video?videoId=97627&videoChannel=4
http://www.liveleak.com/view?i=ae9_1233074342

Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
Deathy | 2007.12.31. 08:58:15sikerült másfél óra alatt

Állítólag halak, de szerintem átverés és álcázott földönkívüliek
rubigo | 2007.11.15. 14:43:34Ezeket is nézzétek meg! Nagyon jók! Van egy hazai szereplő is... :)
http://www.quedat.com/2007/09/02/25-of-the-worlds-most-interesting-animals/

Szerintem akár még F1 pilóta is lehet majd belőle. Ugyan kicsit hosszas lesz a kerékcsere a boxutcában... :)
Schabee | 2008.02.29. 23:25:54jahjjjjj ez fájdalmas

Szakíts ha bírsz! >>> Te hogyan koptatsz le?
"Túl jó vagy hozzám!" pl. már bejátszott? ;)Egyik legjobb ;) az oldalon:
Félreküldött SMS
Ő (Mária) Fehérváron tanult fősulin, én Pesten melóztam. Egy péntek délután ment érte az öccse (Pityu) kocsival, és onnan mentek le vidékre. Én (Zsolt) azon a péntek délutánon is szokás szerint melóban voltam. Egyszercsak kapok egy sms-t szerelmemtől:
"Szia Pityu. Akkor találkozzunk háromnegyed négykor a virágosnál. Képzeld szakítani fogok Zsoltival. Mária"AVIREX | 2009.04.15. 12:51:10amúgy a reakció bloggal dobogós helyen van nálam az oldal,akkora sztorik vannak,hogy hihetetlen :D .. nem mindet hiszem,hogy igaz,de jók :vvvvvaaaaa eltünt a smileym :((

Szerintem ez két japcsi ma büntetni fog benneteket! :D (tánc és ének kategória)
SexyBaby18 | 2007.10.26. 22:07:11mint 2 ugrálló majom -.-"

Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!Skynlány | 2007.10.26. 20:21:44nadon karaj XD

Táncoló csirke. Szerintem ez a teremtés legizéje!
bubi66 | 2007.09.25. 17:58:18Szerintem a csirke nyomta a legjobban . A kacsa meg a nyúl .... ámmátőrök .









