
Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:
"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."
Drága a metrójegy... de legalább ilyen szolgáltatás járna hozzá. :D
Ritu | 2009.02.09. 21:26:32Ez mind szép és jó, de
1: mit csinálnának reggel ezek 7 és 10 között a tömegben?
2: miért csak lányok vannak??? :D
Harry Eng különböző tárgyak üvegpalackokba „begyömöszölésének” mestere volt. (Nem trükk, nem az üveget építette a tárgyak köré, mint ahogy manapság sok ilyen dísztárgy készül!)dénes | 2009.01.29. 11:29:05és hogyan teszel bele egy elefántot a hűtőbe?...kinyitod az ajtaját és beteszed :D
lehet ő se sokat gondolkozott rajta csak beletette :D ő a japán chuck norris :D

Átkelés Kínában egy kevésbé forgalmas útvonalon...
(azért részegen sokkal nagyobb élmény egy ilyen hídon :D - bungle)konserv | 2009.01.24. 20:58:24űűűű ez tépett állapotban nagyonkomoly :D:D

Te is ilyen morcos vagy, mikor felébresztenek reggel? ;)
(nojzinak ajánlva... :D)mekszamnojz | 2009.01.20. 13:26:55ezért minimum fa*x levágás és tökönrúgás a friss sebecskére.... :))

Cube-Kun, a Rubik kocka megoldó robot (igaz volt régebben is ilyen).
bungle | 2010.12.28. 10:50:3115 másodperc alatt rakja ki a robot a Rubik-kockát:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=1441gf9a44640cf9ee8b1
Mondjuk én hamarabb megcsinálom. Így: www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38787 ;)

Force Trainer - az erő veled van? :) Agyhullámokat elemző játék kis jedi palántáknak...
"Ahhoz, hogy Luke Skywalker bőrébe bújhassunk, nem kell más, mint feltenni a headsetet, és erősen koncentrálni. A mini EEG-rendszer a hajas fejbőrre helyezett kis ellenállású elektródákkal regisztrálja az agyi aktivitást. Ha mindent jól csinálunk, a headset jelet küld és a labda a befújt levegő hatására felemelkedik. Az agyhullámokkal irányított játékok lehetnek a jövő nagy slágerei. A Force Trainert létrehozó Uncle Milton Industries cég mellett a Mattel játékipari óriás is fejleszt ilyen elven működő szerkezetet. Ez még jobban próbára teszi majd képességeinket: akadálypályán kell végigvezetni egy golyót a jedi-tanoncoknak."
Ilyen esküvőt szeretnék. Barátok, meghitt légkör, kellemes muzsika.
Whitee | 2009.01.14. 12:10:12Én tudatában vagyok annak, hogy nincs köze az eredeti hardcore-hoz, csak szar, hogy majdnem mindenhol, egy kategóriába sorolják őket. Amúgy ez a stílus "névlopás" is majdnem olyan mint az emoknál a viselet lopás(kockás cipő, fekete köröm..stb). Amúgy is..én tudom, hogy az eredeti jobb és semmi más nem számít :D

Azért mert egy beteg szadista vagyok! XD
Mert folyton csak ilyen hülye "slágerekre" akadok...
És mert szerintem ez tényleg büntet...
Szenvedj világ! Én is szenvedek.. (ha ez vigasztal)
Ha nem rakjátok be tényleg megsértődöm... hogy még ti se szerettek engem. :(Erunder | 2009.02.14. 10:14:45Nem gondoltam volna h van ember aki szombat reggel szorgalmi időszakban hajlandó könyvtárba menni. :D
Meg eleve te még gimis v nem is köteleznek arra h olvass el 300-500 oldalt egy hétvégén akkor meg minek?
Csak azért h nethez juss? Hát én a netért se lennék hajlandó szombat reggel kimozdulni itthonról. :)

Hölgyeim! Mondjátok meg őszintén, tényleg ilyenek lennénk mi férfiak? Ugye nem is? ;)










http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%93+juniustol+magyarorszagon+is.html