
Mit szóltok hozzá, hogy mellbedobással Conchita Wurst nyerte meg az idei Euróvíziós Dalfesztivált?
bungle | 2015.02.02. 17:54:11http://444.hu/2015/02/02/budapesten-lep-fel-conchita-wurst/
„Oké fiúk, akkor most a Hófehérkét is... később pedig önként és dalolva mehetünk kinyírni pár arab gyereket...!” ;)

A LEGO sötét oldala ;)

Ezután a videó után garantáltan 90 fokos fordulatot vesz majd az életed ;)
lilaflexninja | 2014.05.06. 13:24:13Na ez megy a kedvencekbe, éljen az anti VVS mozgalom!

David Blaine rendkívül látványos trükkjei (vagy inkább már-már „csodái”) hírességekkel.
justil | 2014.04.29. 23:57:06Fú, én imádom az ilyeneket, ugyanakkor full hülye vagyok hozzá...még csak a harmadánál járok kb, de egyik trükk megoldását sem értem :) Viszont remekül szórakozok!

Vezetéken ülő madarak szimfóniája :)
Tooni | 2014.04.29. 09:06:42"Arrangement" azaz rendezés, a stáb tagjai között. Eszerint ez kamu, azokat a madarakat valaki úgy pakolgatta oda!

Hátborzongató táncos boszorkány ;)
blackmumus | 2014.04.26. 15:22:19És porszívózni? :D

Egy magyar tervezi a hajók Ferrariját
Diplomamunkájának köszönhetően Obendorfer Dávid fél évet tölthetett a kétezres évek elején az Alfa Romeo formatervező részlegénél Milánóban, aminek ugyan nem lett folytatása, de Olaszországban ragadt. Jelenleg egy kis bergamói cégnél dolgozik, ahol a világ két legexkluzívabb hajómárkájának, a Rivának és a Sanlorenzónak készítenek külső-belső formaterveket.lilaflexninja | 2014.04.22. 08:40:37Még jó, hogy csak koncepciók. Mi lenne, ha ilyenek rohangálnának az utcán :)
én a fiatokat és a rönót helyből megvenném. Szerintem jól néznek ki. A hajót is megvenném, illetve jó lenne, ha rendelkeznék a hajó megvételéhez szükséges zsével.

Ha van lovasíjász, akkor miért ne lehetne autós kosaras is (bár ez utóbbi elég hülyén hangzik)? ;)
PabY | 2014.04.16. 18:36:14Hát ez már 5pontos dobás :)

Szerintetek mi készül ebből a két öngyújtóból?
Szancso | 2014.04.16. 18:42:50Gyufásdoboz.









