
"Ha az állam milliókkal támogat egy képzést öt év alatt, úgy hiszem, a társadalom joggal várja el, hogy a fiatalok valamit visszaadjanak annak a közösségnek, mely hozzájárult a taníttatásukhoz".
Hát... bennem is hirtelen felébredt a késztetés, hogy adjak neki valamit...
Egy másik cikk: Hoffmann Rózsa leereszti a vasfüggönyt
Bezzeg ha én csinálnám, nem úsznám meg az aranyos mosolyom miatt a szexuális zaklatási pert.
7sleeper | 2011.09.05. 18:59:25jóhogy azt nem mondod rá, hogy makk egészséges ;-D

Az Őrségi Nemzeti Park területén egy osztrák nagyüzemű zöldségtermelő cég kezdett illegális intenzív, öntözéses, kemizált zöldségtermelést. MINDEN ENGEDÉLY NÉLKÜL mély, 30-50 méteres kutakat fúrtak. A Vízügyi Felügyelőség betiltotta a kutak használatát, eredmény: mai napig fúrnak tovább...
Kérjük minden civil szervezet segítségét, akik ezen vonatkozásokban tenni tudnának az ügy érdekében.Mr.T. | 2011.09.14. 01:46:10Mr. Wallace küldte:
URL: http://vasnepe.hu/cimlapon/20110913_zoldsegbotrany_penzbuntetes_tiltas#s=rss
Szöveg: A múlt héten? volt szó az Őrségben ténykedő osztrák zöldségtermesztő cégről. Jelentem, mindent elintéztem!

A mai tippelős: melyik az igazi? :)
lb7 | 2011.08.29. 07:43:01Én kitaláltam, de nem mondom meg!

A nagy melegben mindig jól jön egy vizes törölköző. ;)
Szancso | 2011.08.21. 12:42:22Űrsétán voltál?;)

A biztonság illúziója? Lelakatolt bőrönd, mely nyitható egy tollal.

Johnny Gold új klipje: "A mellizmon túl"
bungle | 2011.10.17. 12:25:38www.pink.hu/sztarok/johnny-gold-oroszul-es-amerikul-tudok-sztarchat-2158012
Egy nagyon jó dologra buzdító honlap: Csináljunk minél több városról Fröccs térképet és szervezzünk Fröccs túrákat! A kocsmák pontos helyei mellett találunk képeket és árakat is majd!Honeybadger | 2011.08.06. 15:46:36https://picasaweb.google.com/lh/photo/zz5dOHRNter_DbYfZ3a8N9ofK1a9lDQAXFlulfl_Vn0?feat=directlink
Debrecen, Bajcsy-Zsiliszky utca. A szóda ingyen van a fröccshöz... :o)

Mit szólnátok hozzá, ha elsétálna mellettetek egy ilyen az utcán? :D
SomeOne | 2011.08.09. 08:22:06INK-be rohangáltak ilyen tagok. :D

Érdekesebb, mint a biológia óra. ;)
Válaszd ki melyik testrészedet szeretnéd tanulmányozni. Forgatható ábrák és videók bemutatják, hogyan működik.szűzirónia | 2011.08.03. 10:12:45Ja..Az alma meg a körte története izgalmasabbnak tűnt:D










http://www.physorg.com/
Amik itt vannak kutatások igen költségesek sokszor. Amíg nincs normális gazdaság, a cégek nem az iskolákkal karöltve fejlesztenek, addig max egy szintig lehet eljutni. Az oldalt ha nézegeted elég durván lehet látni hogy mennyivel el vannak haladva a kutatásokkal.
Elősször olyan dolgokra kellene koncentrálni amiből meg lehet teremteni az alapját ezeknek.
Az adófizetés, stb is gázos. Túl sok az adó, és alig tudnak élni az emberek. A multkor idekinn olvastam hogy a kereslet csökkent az üzletekben, és az állam azonnal változtatott a kis keresetű emberek javára. Nem tárgyalások, meg majd jövőre, stb ahogy otthon szoktak tökölni. Így egyébként nem is csodálom hogy sumákol sok ember. Meg akar valahogy élni.