
FuckYeahGyIK - az emberi hülyeség határtalan... azaz a gyakorikerdesek.hu (legtöbbször tudatlan kamaszok által feltett) legviccesebb kérdései, és válaszai összegyűjtve.
bungle | 2010.04.08. 11:28:08http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38476&c=-1&s=dd&p=1
Upsz. Így kell eltörni egy Grammy-díjat. ;)
superxaba | 2010.02.03. 20:07:40kiez?

Eolic - összecsukható mini szélturbina. Csak nehogy elfújja a szél. ;)
csuf | 2010.01.23. 10:29:57és gondolom meg is "termelné" az árát úgy 400 év múlva

Ki nem találnátok mi fog történni... ;)
plantek | 2010.01.21. 21:41:49Mintha csak magunkat látnám Szilveszterkor... (igaz Uakari?:D)

Újabb szétcsúszott srác, őt a rendőrök szedték össze.
Szerintetek melyik bolygón van? :Dfocuskoma | 2010.02.24. 20:55:24Most volt a Fókuszban, hogy ez a tag a GHB-vel adagolta túl magát. :) Szar ügy. xD

A Starbucks Love Project 156 ország zenészeit hívta össze, hogy előadják a Beatles All You Need Is Love c. számát.
Toffy | 2010.01.08. 01:26:31Wow kössz az infót :D nem számítottam hogy a kérésem ilyen gyorsan valóra is válik XD bááár (bocs közgazdász vagyok...) szerintem elkéstek.... itt van a costa meg a coffeshop is.... pesten már nem tom hova lehetne több kávézót rakni :D

Milyen trópusi betegségek elterjedési területe tolódhat északabbra a globális felmelegedés hatására? Pl. az elephantiasis (lánykori nevén limfatikus filariázis). Szemelvények a parazitológiából. :)
Egy igen összetett kórképű betegség, amit elsősorban szúnyogok által közvetített, az ember nyirokrendszerében élősködő férgek és a bennük élő szimbionta baktériumok okoznak. Legszembetűnőbb tünete az extrém módon megvastagodott láb és genitáliák, amit az okoz, hogy a féreg a nyirokerek elzárásával meggátolja a normális nyirokkeringést, így a szövetek közti folyadék felgyűlik a test alsó részén.
Kicsit gyomrot igénylő post, de legalább veszekedni nem lehet rajta. :)vöri | 2010.01.05. 11:51:53south park- bloody mary

A tanítónéni ajándéka :)
(úgy látszik nem nyerte el a tetszését...)szabina666 | 2010.01.04. 04:26:14Egyébként látni, hogy az nem tanár, hanem az egyik diák! Kamu az egész

Jelentem, feltöltöttük készleteinket szilveszterre, a mennyiség tekintetében bírni fogjuk a rohamot... remélem a födém is...
Nusihusi | 2009.12.29. 23:37:03Úgy látszik a födém nem bírta a kiképzéstXD

Egy kis karácsonyi összeállítás a YouTube házikedvenceivel. :)
serci | 2009.12.28. 09:55:47Ez krva jó!!!!!!









