
Superhawt - allergiás lehet az RPG-re ;)
bungle | 2016.04.06. 18:42:05http://index.hu/tech/godmode/2016/02/26/superhot_teszt/
Na melyik a nagyobb gyökér? :)
Ssch | 2016.02.21. 12:39:25csak az első a gyökér

Túlélő felszerelésnek... izé.. hátizsáknak is elmenne ;)
Nas | 2015.12.09. 23:36:33Annyiból jó hátizsákká alakítva, hogy a zsebesek is kétszer meggondolják, hogy belenyúljanak -e (eleve már az egy dilemma, hogy vajon hol nyílhat, és vajon mit tarthat benne egy olyan alak, aki ilyen táskát hord). :)

Magyar találmány robbant nagyot az energiapiacon
A három magyar fejlesztő által megalkotott FUTI olyan energiatermelő térburkoló elem, amely három forrásból tud elektromos áramot előállítani: a napsütésből, a talajhő és a levegő hőmérsékletének különbségéből, illetve a lépési energiánkból is.rermo | 2015.12.05. 10:08:33Hogy az adott " terméknek " pontosan mennyi a süllyedése nem tudom , de ha kicsi akkor kicsi áramot fog termelni ha nagy akkor kicsit többet . Ha annyi , hogy észre sem veszed a különbséget egy normál talaj meg ez között akkor a Széll K. téri energiával fel lehet tölteni egy mobiltelefont... naponta ....a beruházás meg lesz 2300000000000 ft .
A többi kérdésre meg már leírták a lényeget ...hatásfok , energiainput stb .
Ha komolyan vesszük a kérdést akkor energia téren két irányba mehet majd a fejlesztés egyik a napenergia közvetlen kinyerésének a hatásfokának a javítása ..... ne ez lenne az igazi áttörés a másik meg az elméletileg létező ( gyakorlatilag még nem ) fúziós technológia földi körülmények közötti megvalósítása .... természetesen szabályzott és használható formában .
Minden más törekvés hosszú távon értelmetlen és felesleges .

Egyetlen ujjal megmozdítható ez a 900 kilós szobor
wtf | 2015.12.01. 14:18:37Magyarországon már hazáig rugdosta volna valamelyik jó képességű...

Ez történik, amikor...
Ravennë | 2015.11.09. 11:46:55A végén a kék furgon kiment a munkagép után, hogy megverje? :D

Szerintem bármelyik együttesben megállná a helyét! :)
Szancso | 2015.10.27. 19:38:08Khhhmm. Köszönöm skacok, ez azért jólesett! :)
Ditpet: Mindenkinek más tetszik, de örülök hogy ez a bácsi elnyerte tetszésedet! :)

A felcsúti kisvasút minden állomáson és stadionnál megáll ;)

„A kartergáz erősen belever az indexbe” ;)
Élien | 2015.10.08. 18:25:50Én sem szóltam volna neki.. :D

A közlekedési lámpa zöld jelzésénél megállni épp olyan veszélyes, mint a piroson áthajtani!
hawkeye | 2015.10.03. 15:32:02
Ha rajtam múlna, az általad említett útszakasz minden budapesti autós forgalmi vizsgájában benne lenne.
Mert ilyen helyen válik el, hogy tanult-e a jogsiért, vagy csak megvette....









