
A Sony kiadta a legújabb rohadt mocskos szarát, ami kibaszottul nem csinálja azt, amire szánták! :)

Joydick! Elnyűhetetlen, megunhatatlan! Az örök játék, nem csak férfiaknak! ;)
Mistyc | 2009.02.14. 15:13:35... mindig csak a szex, meg a szipu ...

"Ezért vagy kövér." - egy oldal nem kifejezetten diétás kajákkal.
bungle | 2010.06.14. 19:42:43Nem tudom miért szüntették meg az oldalt, van helyette http://thisiswhyyourehuge.com

Ez most paródia akar lenni?
Az eredetit gondolom már mindenki látta, (több mint 10 milliószor nézték meg).bungle | 2011.01.14. 11:30:55kkovi8 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=rrYtfnMLDZs
Szöveg: "Ezt a táncot érdemes megtanulni... kezdők figyelmébe ajánlva"

Egy agyament képregénysorozat, nem kizárólag matematikusoknak és kockáknak. :-)
Nas | 2014.02.20. 17:08:37http://xkcd.com/1331/
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyakran törnek össze iPhone képernyőt és vesznek vibrátort az emberek... O.o

Üdítőital tehénpisiből. És nem japán, hanem indiai. :D

Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD
(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)
+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :Obaat | 2009.02.13. 09:02:40Mecha.... :D LOL

Mázli - Kis falu nagy szarban.
Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.loloppo | 2009.02.13. 18:45:29Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon.
Megnézném, de hát kinek van ideje moziba járkálni?

2009 első mangás játéka!
Szintén sorsolásos alapon - ahogy eddig -, szintén 3 játékos nyerhet Tóme Kei: A bárány panasza című mangájából 1-1 példányt. A három kérdésre megadott három lehetséges válasz közül a (szerintetek) jókat kell kiválasztanotok, és itt, kommentként megírnotok. A szavazás utolsó időpontja 2009. február 16., hétfő éjfél. Eredményhirdetés legkésőbb 18-án, szerdán délig szintén itt. A győztesektől kérjük, hogy e-mailben a mangattack@lira.hu címre küldjék majd el postacímüket, hogy kiküldhessük nekik a nyereményt.
Kérdések:
1. Hány részes mangasorozat A bárány panasza? a, 3; b, 5; c, 7;
2. Hogy hívják a főszereplő fiútestvért? a, Csizuna; b, Kazuna; c, Jeigasi
3. Mi a központi témája a történetnek? a, vámpirizmus; b, szamuráj hagyományok; c, iskolai pajzánságok
Kellemes játékot és sok szerencsét!mangattack | 2009.02.18. 12:13:19A nyertesek tehát: hakuren, Elhaym és Kampec. Jövő héten fogjuk postázni a nyereményüket. Köszönjük, hogy játszottatok. (A közeljövőben újabb játékok és elnyerhető kötetek leszenek a Bizenghast 5. részéből és a Gravitation 2. részéből.)
Üdv.: Mangattack

50 soha nem látott dolog a Google Street View-n.










www.youtube.com/watch?v=K5lgwopmKMw